Přejít k hlavnímu obsahu

Make-up není všechno aneb celebrity, které jsou krásnější bez líčidel. Patří mezi ně Drew Barrymore nebo Leighton Meester

Info ikona
Drew Barrymore

Ať už s make-upem nebo bez – tyto slavné dámy si troufnou stát před kamerou bez make-upu a ukázat, že přirozenost je nejlepší "štětec krásy".

Mezi vizážisty a stylisty se celebrity zpravidla pohybují velmi často. Je to o to milejší, že některé slavné ženy se také rády ukazují na sociálních sítích bez make-upu. Z hereček a zpěvaček se tak stávají „normální“ lidé – a to nás ženy z „normálního“ světa vybízí k tomu, abychom i my vycházely z domu bez make-upu. Tyto ženy vypadají bez make-upu ještě krásnější než na červeném koberci. Toto je důkaz, že přirozená krása vždy vítězí!

Jessica Biel

Jessica Biel ve svém nejnovějším příspěvku na Instagramu představuje svou novou hřívu. My si ale všimli jednoho úžasného detailu: obličej bez make-upu.   

Drew Barrymore

Ačkoli Drew Barrymore má dokonce svou vlastní make-upovou řadu, Flower Beauty, herečka se ráda ukazuje svým fanouškům i bez líčidel. Má k tomu dobrý důvod: přirozený vzhled Drew Barrymore opravdu sluší. A ona sama se podle všeho cítí nejpohodlněji ve své kůži bez podkladové báze a řasenky. Věřili byste, že je Drew 47?

Krásná Eva Burešová se ukázala v negližé s těhotenským bříškem: ‚‚Jsem citlivá a dojatá,’’ píše svým fanouškům

svetzeny.cz

Leighton Meester

Herečka se na svém Instagramu jmenuje "To je Leighton", a v tom spočívá celé kouzlo. Její profil je plný jejího života, a i když hvězda Gossip Girl chodí často nalíčená na premiéry a různé akce, nikdy se nestydí zveřejnit fotku, kde je jednoduše ona, sama sebou. Tleskáme!

Jenna Dewan-Tatum

Tanečnice a herečka Jenna Dewan-Tatum vypadá úžasně s make-upem i bez něj. Tato selfie nás však přesvědčuje ještě víc: Na této fotografii bez make-upu vyzařuje Jenna přirozeností, která nemůže být krásnější.

Olivia Wilde

Také máte na paměti okouzlující obrázky z červeného koberce, když si vzpomenete na Olivii Wilde? Herečka ale umí být i jiná a na Instagramu se ukazuje zcela bez make-upu. Její čistá pleť a neobyčejné oči září do nebes. Musíme uznat, že bez jakéhokoliv make-upu vypadá ještě krásněji.

 

zdroj: Instagram, Freundin