Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina: Princ Harry prozradil, co se dělo na návštěvě u královny Alžběty. Měla víc na mysli práci, než rodinu

Info ikona
princ Harry

Princ Harry sdílel to, o čem on a královna mluvili během překvapivé návštěvy. Všechny vzkazy již téměř vyřídil a královna vyjádřila lítost, že se nemohla zúčastnit her společnš s Harrym a Meghan.

Než spolu s Meghan Markle dorazili do Nizozemska na Invictus Games v roce 2020, které byly samozřejmě odloženy na rok 2022, měl princ Harry audienci u královny Alžběty II. – nebo u své babičky, pokud jste jeden z mála lidí, kteří mohou nazývat královnu jako babičkau. Až dosud nikdo přesně nevěděl, o čem mluvili, ale Harry promluvil s BBC a odtajnil, že to bylo jen rychlé setkání a ona popřála britské delegaci Invictus Games vše nejlepší!

Zdravotní stav královny není ideální

‚‚Měla spoustu zpráv pro Team UK, které jsem již předal většině z nich,’’ řekl Harry o rozhovoru, který měl na hradě Windsor s Elizabeth. ‚‚Takže bylo skvělé ji vidět. Jsem si jistý, že by tu byla ráda, kdyby mohla.’’

Královna zůstává v izolaci

Návštěva minulý týden byla úplně poprvé, co se Harry a Meghan společně vrátili do Evropy od doby, kdy v roce 2020 opustili královskou rodinu a jejich pozice vyšších královských rodin. Po zastávce ve Windsoru odletěli vévoda a vévodkyně ze Sussexu do The Haag v pátek, kde se zúčastnili uvítací akce pro Invictus Games. Během následujícího víkendu se oba účastnili různých akcí, včetně sobotní soutěže Jaguar Land Rover Driving Challenge, slavnostního zahájení her a dalších sportovních akcí v neděli.

Nezúčastnili se královské velikonoční bohoslužby v kapli sv. Jiří s dalšími členy královské rodiny — a neúčastnila se jich ani královna. 

Zdroj: BBC News, InStyle

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.