Přejít k hlavnímu obsahu

John Travolta vzdává hold zesnulému synovi Jettovi k jeho narozeninám: „Myslím na tebe každý den“

Info ikona
John Travolta

John Travolta zavzpomínal na svého zesnulého syna Jetta, který by letos oslavil 30. narozeniny. Syn herce zemřel ve věku 16 let poté, co se v roce 2009 narazil hlavou do vany na dovolené s rodinou na Bahamách.

Herec John Travolta (68) sdílel ve středu prostřednictvím Instagramu srdečnou poctu Jettovi, aby uctil památku svého syna, kterého sdílel se svou zesnulou manželkou Kelly Preston. Nutno podotknout, že život se s Travoltou vůbec nemazlil.  

John sdílel fotografii sebe a svého tehdy dospívajícího dítěte a napsal k ní: ‚‚Můj nejdražší Jetty, chybíš mi víc, než slova dokážou říct. Myslím na tebe každý den. Všechno nejlepší. S láskou, tvůj táta.’’

Jett zemřel v lednu 2009 na dovolené s rodinou na Bahamách. Mladík se praštil hlavou o vanu poté, co utrpěl záchvat v rodinném prázdninovém domě v hotelu Old Bahama Bay na ostrově Grand Bahama. 

Těžké rány osudy

Jettovy narozeniny přichází necelé tři měsíce před druhým výročím smrti manželky Kelly, která zemřela v létě 2020 po dvouletém boji s rakovinou prsu. Bylo jí 57. „Ráno 12. července 2020 zemřela Kelly Prestonová, zbožňovaná manželka a matka, ve dvouletém boji s rakovinou prsu,“ řekl časopisu People mluvčí rodiny. ‚‚Rozhodla se, že svůj boj ponechá v soukromí, podstupovala nějakou dobu lékařskou péči, kterou podporovala její nejbližší rodina a přátelé. Byla bystrá, krásná a milující duše, které hluboce záleželo na druhých a která vdechla život všemu, čeho se dotkla. Její rodina vás žádá o pochopení jejich potřeby soukromí v této době.’’

Travolta, který byl s Kelly Preston ženatý téměř tři desetiletí, potvrdil smrt své ženy v dojemném příspěvku na Instagramu.

Zdroj: Instagram, CNN News, People

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.