Přejít k hlavnímu obsahu

David Gránský přivítal na svět prvního syna. Radostnou zprávu o narození zničil personál

Info ikona
David Gránský

David Gránský (30) si zřejmě narození svého potomka představoval jinak. Rozčílil ho personál nemocnice, protože vyzradil, dříve než samotní rodiče, radostnou novinku. Co říká Gránský?

Oblíbený herec David Gránský s manželkou Nikolou přivítali na svět svého prvního potomka. ‚‚9.6.2022 bude už navždy náš nejšťastnější den,’’ začíná jeho popisek u fotky, kde ukázal syna Matea i milovanou Niky.

Jenže jejich zkušenosti z porodnice nejsou pouze pozitivní. Davida s Nikolou pořádně namíchl personál, který vyzradil porod dříve, než to stihli samotní manželé! ‚‚Děkujeme někomu z personálu porodnice a následně médiím, že nás ušetřili tak otravné věci, jako je oznamování narození našeho syna. Tímto se omlouváme našim přátelům i některým členům rodiny, že se to dozvěděli dříve z médií než od nás,’’ rozhořčil se herec.

David hned záhy uznal, že stejně není nic důležitějšího než zdraví dítěte. Radost z narození potomka si nenechal vzít a je hrdým otcem! ‚‚Není ale nic důležitějšího než to, že jsou Niky i MATEO v pořádku, a tak neskutečně těžký a dlouhý porod zvládli. Moje žena je hrdinka. Miluju ji. Miluju je,’’ rozněžnil se herec. 

Svět ženy gratuluje a přeje mnoho zdraví!