Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoce na poslední chvíli: Dárky, které koupíte i na Štědrý den

Info ikona
Vánoce

Vánoce jsou tady a pokud necháváte dárky na poslední chvíli, tak pro vás máme pár SOS typů. Dárek, který potěší i během roku? Ano, třeba předplatné našich časopisů. Vyberte pro své milované to nejlepší.

Předplatné je ideální dárek, který potěší milovaného člověka 

Speciál Můj kurz šití 

Speciál Můj kurz šití zaujme trendy modely s podrobnými návody krok za krokem. Je určen začátečnicím, které by se rády oblékaly originálně, ačkoliv zatím nemají žádné zkušenosti se šitím. V osmi na sebe navazujících lekcích se nejprve naučíte zhotovit jednoduché kousky jako bandeau nebo šátek, až se následně vypracujete a zvládnete kalhoty či kabátek. Projekty doprovází video tutoriály, jež maximálně ulehčí postup. Součástí časopisu je také přehledná střihová příloha. Objednávejte se slevou ZDE

Info ikona
kurz šití

Marianne Venkov a styl 

Časopis o krásách venkova, tradicích a plný dobrých nápadů. Zasněte se s námi a nechte se inspirovat po celý rok s naším ročním předplatným. Předplatné seženete právě teď se slevou ZDE.

Info ikona
marianne

Mariane Bydlení 

Bydlete stylově po celý rok s časopisem Marianne Bydlení! Jsme jediný český časopis skutečných proměn interiérů našich čtenářů pod vedením profesionálních designérů. Výhodné roční předplatné seženete právě teď ZDE.

Info ikona
mb

Kuchařky z edice Apetit

Kuchařky z edice Apetit - objednávejte desítky kuchařek Apetit plné těch nejlepších receptů právě teď se slevou ZDE

Info ikona
apetit

Marianne

Hledáte dárek pro maminku nebo kamarádku, využijte výhodou vánoční nabídku předplatného časopisu Marianne a darujte časopis, který zaujme nejen módou, ale i články na téma vztahů, zdraví, životního stylu a kultury. Nezapomínejte život začíná s Marianne!  

Info ikona
Marianne

Vánoce s Apetitem!

Předplatné Apetit - využijte jedinečné vánoční slevy na předplatné magazínu Apetit ZDE.  

Info ikona
Apetit

Burda Style předplatné 

V měsíčníku Burda Style najdete nejnovější trendy světové módy, inspiraci přímo z přehlídkových mol i praktické rady. Pomocí profesionálně zpracovaných návodů a střihů, které jsou hned v několika velikostech součástí každého čísla, si budete moct ušít originální a skvěle padnoucí kousky do svého šatníku. Dejte prostor své fantazii a hrajte si s módou! Předplatné se slevou seženete ZDE.

Info ikona
bs

Pro módní milovníky

Chcete i v novém roce zůstat COOL a jít s nejnovějšími trendy - využijte vánoční slevu a objednejte si předplatné ELLE už nyní! ZDE.

 

Info ikona
elle
Měření