Přejít k hlavnímu obsahu

Ideální stěhování? Rychlé a bez stresu

Info ikona
seo

Pojímá vás hrůza při myšlence na stěhování? Všechno to balení, skládání, převážení a vynášení, které spolkne část vaší dovolené? S profesionální stěhovací firmou může být tento životní milník rychlý a bezbolestný. Podívejme se na to, jak může vypadat ideální a rychlé stěhování.

Můžete se ocitnout v situaci, kdy potřebujete bleskové stěhování vašeho bytu nebo domu a vaše síly na to nestačí. Nebo stěhování plánujete delší dobu a hledáte pomocníky, kteří vám pomohou. Tak či onak, na stěhování v Brně se vám budou hodit služby solidní stěhovací firmy. Pokud si pro stěhování vyberete firmu Martina Skoupého STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. můžete si být jisti, že vše bude mít řád, bude platit dohodnutá cena a vaše věci budou v bezpečí.

1. Obhlédnutí terénu a stanovení ceny stěhování

První krok pro stanovení ceny je vaše představa o tom, co vše po stěhovací firmě chcete. Ideální stěhování bez stresu znamená, že vše přenecháte na ně. Pokud jde např. o stěhování v Brně, pracovník firmy se nejprve zastaví a obhlédne byt, aby viděl, co vše je zapotřebí odstěhovat. Stěhování totiž není jen o nošení věcí. Je potřeba vše nejprve demontovat, vyklidit a bezpečně zabalit pro převoz. Pověstné banánové krabice nejsou samospásné. A kdo z nás jich má tolik po ruce. Když pracovník projde domácnost, stanoví pořadí prací a vytvoří plán.

2. Rozdělení úkolů nebo přenechání práce na stěhovací firmě

Záleží na vaší nátuře, jestli se do balení chcete zapojit, nebo nechat vše na profesionálech. Stěhovací služby Brno vám umí zajistit dodání krabic i šatních boxů, do kterých si své věci můžete připravit sami. Anebo to vše necháte na nich. Když si představíte, že vás čeká demontáž nábytku, balení kuchyňského nádobí, které je každé jinak velké a některé také hodně křehké, jako je sklo a porcelán, člověku se do toho přestává chtít. Profesionálové, pro které je tato činnost denní chleba, dobře ví, jak na to. A nebude jim to trvat tak dlouho jako vám. Navíc si můžete vybrat stupeň ochrany zabalení a samozřejmostí je také pojištění. Kdyby náhodou něco. Připravený byt na stěhování v Brně vypadá tak, že je opravdu vše zabalené a připravené k vynášení. Všechno se dá vzít a odnést. Na stěnách nejsou žádné obrazy, ani police – pouze ty, které tam mají zůstat.

3. Rady k nezaplacení

Ten, kdo se nestěhuje každý den, možná ani neví, že pro hladký průběh stěhování je potřeba myslet také na spoustu dalších věcí, které s tím souvisejí. V případě stěhování firmy jsou tyto kroky samozřejmě, ale u domácností tolik ne. Při stěhování bytu se jedná například o ukončení smluv s poskytovateli energií, odhlášení svozu odpadů a třeba i ohlášení změny bydliště pro nejrůznější instituce. Tyto zlaté rady vám v Brně poskytnou jen opravdoví profíci. A přispějí tak k opravdu ideálnímu stěhování bez stresu.

4. Den D – samotné stěhování

Platí, že v den stěhování musí být vše připraveno k vynošení. Jedině tak lze dodržet domluvený čas a hlavně cenu stěhování. Pokud však místo samotného stěhování věcí budou muset stěhováci ještě balit a demontovat nábytek, není možné vše stihnout. Veškeré spotřebiče musí být odpojeny a připraveny k transportu. Krabice jsou popsané a označené, na stěhování oblečení přiveze firma šatní box. jak s nimi zacházet. Zásuvky stolů jsou zamčené nebo zabezpečené proti otevření. To vše jsou zdánlivé detaily, které přispívají k hladkému průběhu stěhování. Pokud si vyberte spolehlivou stěhovací firmu, můžete všechny tyto starosti přenechat jim. Před odchodem z bytu je nutné zkontrolovat zastavení přívodu vody, zhasnutí světel, vypnutí klimatizace, zavření oken. I na to vás profesionálové ze Stěhovacích služeb Brno upozorní.

Měření
Info ikona
bydlení

5. Férové a slušné chování. I k věcem

Brněnská parta stěhováků vychovaná Martinem Skoupým přistupuje ke své práci jinak než ostatní. Záleží jim na tom, jak jsou jejich klienti spokojení a dělají vše proto, abyste je v Brně dál doporučili. Slušné a poctivé chování je samozřejmostí, stejně jako dodržování dohodnutých ceníku stěhování nejen v Brně. Stejně se chovají i k věcem a nábytku, který stěhují. Používají obalový materiál a různé stupně ochrany. A po jeho použití ho sami odvezou, nenechají vás s ním v novém bytě.

Chcete-li se přestěhovat v klidu a bez starostí o svůj nábytek a věci, vydejte se na tuto cesta s profesionální stěhovací firmou z Brna. Jejich dispečerka s vámi projde detaily stěhování i základní kalkulaci pro lepší představu o ceně.