Přejít k hlavnímu obsahu

Kouzlo domova – interiér ve skandinávském stylu

Komerční sdělení. Přemýšleli jste někdy, co vytváří nefalšovanou atmosféru domova? Máme recept. Víme, jak vytvořit útulný prostor, kde Vám bude dobře, a to kdekoliv... Inspirovali jsme se ve stylu skandinávského venkova. Má svůj půvab, nemyslíte?

Galerie: Kouzlo domova – interiér ve skandinávském stylu

Článek je propagací firmy Bella Rose. Web svetzeny.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah. 

Skandinávský styl poznáte na první pohled. Používá charakteristické barvy i materiály. Pozornost vrací k přírodě a inspiraci nachází na klidném venkově i moderním městě. Z materiálů dominuje dřevo, sklo a kámen. Díky jemným barevným neutrálním tónům pouští do interiéru světlo. Pro dekoraci hojně využívá bytový textil – polštářky, přehozy, koberečky, kožešiny, ubrusy a ubrousky i potahy na židle a sedáky. Z dekorů se můžete setkat s čistým bílým plátnem, stejně jako s potiskem pruhů či květinovými motivy.

Své tradiční místo ve skandinávském stylu mají také romantické prvky, jako jsou svícny, lucerny a zrcadla s okouzlujícími rámy.  Skandinávské bytové doplňky dokáží v létě interiér naplnit lehkostí a vzdušností a v zimě – hřejivou a přátelskou atmosférou.

V České republice můžete sehnat bytové doplňky ve skandinávském stylu v řadě designových obchodů. Cena originálních dekorací Vás však může překvapit, stejně tak jako výběr. Většina obchodů nabízí jen pár nejznámějších značek.  Pokud Vás tedy romantický a útulný skandinávský styl upoutal, máme pro Vás jedno doporučení.

 

Náš TIP pro inspiraci – spousty fotografií a široký výběr na BELLA ROSE

Naše redakce si oblíbila internetový obchod Bella Rose. Byl první u nás, který se začal na dovoz těchto doplňků specializovat. Najdete tu bytové dekorace a doplňky od desítek skandinávských značek, a vše skladem. Pokud to máte se zařizováním interiéru jako my, a třeba rádi jen tak brouzdáte po internetu, prohlížíte fotografie a hledáte inspiraci, určitě se na Bella Rose podívejte. Najdete tu mimojiné také sekci AKCE – kde můžete zakoupit poslední skladové kousky se slevou až 70 %, a to po celý rok.

Prohlédněte si ty nejkrásnější bytové doplňky na Bella Rose.

Foto: Bella Rose (3)