Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete se pyšnit dokonale hebkou pokožku? Můžete — snadno a dlouhodobě!

Info ikona
Braun Silk Epil Pro 5 PL385

Zbavit se nechtěných chloupků je pro mnoho z nás pracnější a časově náročnější, než by muselo být. Jiný způsob volíme pro nohy a podpaží, další pro oblast bikin a po dalším saháme, když potřebujeme nechat zmizet chloupky na obličeji. Přitom existují spolehlivé metody, které se hodí pro všechny (tyto oblasti)! Poj’dte je s námi objevit.

Pandemie změnila mnohé. Řada lidí například začala během pravidelné depilace nebo epilace zkoušet nové metody, přidala další místa, některá naopak vynechala úplně. Za poslední dva roky navíc stoupla obliba domácí epilace — a  nemusí se zdaleka jednat o metody, které je nutné pořád donekonečna opakovat. Značka Braun nabízí řešení pro dlouhodobou epilaci, které lze dosáhnout i z pohodlí domova.

Nejmodernější IPL přístroje pro hladkou proceduru

Jednou z novinek ve světě IPL je přístroj Braun Silk-Expert Pro 5, s kterým dosáhnete hladké pokožky jako ze salonu a s dlouhodobým efektem — až šest měsíců. Přístroj se dá používat doslova od hlavy až k patě, protože technologie Skin Pro 2.0 optimalizuje sílu každého záblesku na jednu z 10 úrovní intenzity, přesně dle odstínu vaší pleti. Díky nepřetržitým a rychlým zábleskům o frekvenci až 125krát za minutu může přístroj snadno klouzat po pokožce a zanechává méně neošetřených míst než předchozí modely. Je šetrný k pokožce natolik, že ho můžete používat i na těch nejcitlivějších místech (na obličeji, podpaží nebo v oblasti bikin), a to prostřednictvím tří režimů snižujících intenzitu světla na potřebnou úroveň. K dispozici jsou také speciální hlavice pro nohy, paže, obličej, podpaží, oblast bikin, hrudník a záda, takže se strojek přizpůsobí doslova kterémukoliv místu. Životnost? Slibuje 400 000 záblesků, což odpovídá zhruba 22 rokům péče!

Info ikona
Braun Silk Epil Pro

A je tu ještě jedna možnost...

Další novinkou v oblasti IPL je Braun Silk-Expert Pro 3, který vám zařídí hladkou pokožku jako po profesionální proceduře, a to po dobu až 3 měsíců. Jak pracuje? Technologie Skin Pro si sama nastavuje sílu každého záblesku na jednu ze 3 úrovní intenzity podle odstínu pleti, takže je ideální k péči o celé tělo. Nepřetržité a rychlé záblesky mají frekvenci až 100krát za minutu, díky čemuž zůstává méně neošetřených míst. Nabízí o 70 % vyšší frekvenci opakování záblesků oproti předchozím modelům PL3. Životnost počtu záblesků odpovídá 16 letům používání, takže vám i tento přístroj vydrží opravdu dlouho. Anebo se o něj můžete s láskou podělit. S dcerou, maminkou, případně drahým.

Info ikona
Depilace Braun