Promotion
Promotion
Promotion

Olympiáda v plném proudu! Pojďme Češi do toho!

Olympijské hry se letos sice konají bez diváků, ovšem o to víc se fandí na domácí půdě. V Praze a Brně jsou připraveny Olympijské festivaly, kde se nachází přes třicet sportovišť k praktickému vyzkoušení sportů. Také se tam potkávají sportovní (i kulturní) celebrity s fanoušky. Proto neváhejte a využijte možnosti zažít olympijskou atmosféru.

Vzhledem k tomu, že Česká televize pokrývá především živé přenosy ze sportovišť, můžete se těšit na rozhovory a lifestylový obsah na nové internetové televizi Czech Team TV. Vysílání této televize můžete sledovat přes Mall.tv, iSport a HBBTV ČT.

Sazka
Info ikona

Jako průkopník Sazka podpořila hlavní pořad této televize, a to Sazka studio Stromovka, které vysílá každé odpoledne živě z pražského festivalu denní souhrn událostí z Tokia. Dále se tam diskutuje se zajímavými hosty ze sportu a kultury a objevují se tam i čerství medailisté.

Sazka
Info ikona

Pojďte s námi na Olympijský festival, zablbněte si na stanovišti Sportu v okolí s plastovými bumber bally a omrkněte naše Sazka studio Stromovka v akci. Bezpečnosti se bát nemusíte. Kapacita obou areálů je monitorována, dokládá se testování/očkování, a zároveň existuje možnost otestování se zdarma před areálem. Více informací o festivalech najdete zde: https://www.olympijskyfestival.cz/

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion