Přejít k hlavnímu obsahu

Vítězky soutěže s Friscem a Světem ženy to v Praze pořádně rozjely

Jedno překvapení za druhým, hodně zábavy, hodiny smíchu a spousta dobrého pití. Takový byl ve zkratce den s Friscem a Světem ženy, který vyhrály čtyři kamarádky z Ostravy. V Praze si nejen odpočinuly, ale ukázaly, že se umí bavit přímo královsky.

Určitě vám neunikla soutěž s podtitulem „zase pohromadě“, která byla určena všem kamarádkám. Výhrou byl jedinečný den plný společných zážitků v Praze. Z pěti set přihlášených porota vybrala čtyři maminky z Ostravy - Markétu, Žanetu, Nikol a Katku.

zase pohromadě

 

Holky se znají už řadu let. Dříve spolu trávily každou volnou chvíli, jenže pak se začaly věnovat rodičovským "povinnostem" a času ubylo. Výhodou je, že mají stejně staré děti, a tak podnikají alespoň čas od času společné výlety. Nejraději prý vzpomínají na společnou dovolenou, kdy se přes den věnovaly dětem a když je uspaly, povídaly si se sklenkou na terase až do rána. A to, že si mají stále co říct, ukázaly i v Praze, kde jsme pro ně připravili skvělý program. 

Pozor, vyplouváme

Nejprve se holek ujal zkrášlovací tým. Že by ale měla kadeřnice z vlasového studia Hair trend Lukáš Klucký nebo vizážistky hodně práce, to se říct nedá. Žaneta, Katka, Nikol i Markéta vypadají prostě skvěle. Nikdo by nehádal, že mají doma tříleté prcky. O to větší radost byla je oblékat a obouvat - slušelo jim totiž úplně všechno z kolekce H&M i FLOX shoes, takže si se stylistkou Dagmar Gabulovou řekly alespoň něco o typologii barev a nasbíraly tipy, co si pořídit do šatníku. Doslova korunku jejich novému looku nasadila floristka Markéta Gutheisová, která si s holkami upletla věnce z živých květin. 

Čas v milé společnosti děvčat ubíhal rychle. A i když bychom si bývali povídali v ateliéru daleko déle, bylo nutné se přesunout na nábřeží, kde kotvila luxusní jachta od Prague Boats pronajatá jen pro nás. Na hodinové projížďce Prahou samozřejmě nechybělo ani skvěle vychlazené Frisco.

Něco na zub a jde se bavit

Holkám na vodě vyhládlo, což krásně navazovalo na následující část programu. Další kroky totiž vedly přímo do školy vaření Laboratorio, kde si děvčata připravila tříchodové menu provoněné exotikou.

A přestože jim zástěry docela slušely, bylo načase je vyměnit za šaty a jít vstříc víru velkoměsta. To ale ještě holky netušily, že do soukromého klubu budou mít zajištěný exklusivní odvoz od Cabrio Limousine. Malá lekce míchání drinků s Friscem v klubu Le Valmont pak už byla jen třešničkou na dortu úžasného dne, kdy byly holky zase pohromadě jako dřív. 

Zase pohromadě 2

 

Na to nejzajímavější se podívejte do galerie. 

Vítězky soutěže s Friscem a Světem ženy to v Praze pořádně rozjely