Přejít k hlavnímu obsahu

Zvíře, které spatříte jako první, určuje vaše dominantní osobnostní rysy

Info ikona
psychologický test

Znáte své silné a slabé stránky? Vyzkoušejte si zábavný kvíz, díky kterému zjistíte, jaké jsou dominantní rysy vaší osobnosti. Stačí se zadívat na obrázek, ve kterém je ukryto devět různých zvířat. Které vám padne do oka jako první a co to znamená?

Jak na to?

Zadívejte se pozorně na obrázek níže. Jedná se o koláž několika zvířat. To, které spatříte jako první, vypovídá o vašich dominantních osobnostních rysech. Důležité je nad obrázkem dlouho nepřemýšlet a skutečně se zaměřit na zvíře, na kterém váš zrak spočinul ihned, jak jste obrázek viděli.

Zábavný japonský test osobnosti: Vaše 4 odpovědi vypovídají o tom, jak vnímáte minulost

Chtěli byste se dozvědět zajímavé věci o tom, jak vnímáte některé situace z vaší minulosti? Pak vyzkoušejte tento jednoduchý zábavný test osobnosti z Japonska. Prozradí o vás zajímavé věci, stačí si přečíst příběh a odpovědět na 4 otázky.
svetzeny.cz

Kůň

Kůň symbolizuje hnací sílu. Pokud jste jej viděli jako první ze všech zvířat, v tom případě to značí, že vás v životě pohání vášeň a za svými sny si jdete vytrvale a odhodlaně. Někdy míváte problém krotit svůj temperament, což může vést k situacím, které porušují společenské normy.

Kohout

V životě toužíte po obdivu. Rádi se předvádíte a rozhodně chcete v každé životní situaci zazářit. Ti, kteří viděli kohouta, bývají domýšliví a pyšní. Skrývá se ve vás bojovný duch, jste velmi odvážná osobnost. Jste čestný člověk, který touží vyhrát, ale chce to za každou cenu udělat férově.

Krab

Viděli jste jako prvního kraba? V tom případě máte pravděpodobně plachou a introvertní povahu. Nevyhledáváte davy lidí ani bujaré večírky. Typická je pro vás vysoká citlivost, jste empatický člověk. Umíte se moudře rozhodovat. Nikdy nejednáte sobecky, vždy zvažujete dopad svých činů na druhé.

Kudlanka

Ačkoliv by kudlanka na první pohled mohla evokovat dravost, není tomu tak. Jestliže jste ji spatřili, značí to klidnou povahu. Vaší velkou výhodou v životě je vytrvalost, chápete, že věci trvají a nevadí vám počkat si. Svá rozhodnutí pečlivě zvažujete. Jste bystří a víte, že je nemoudré jednat impulzivně.

Vlk

Zaujal vás jako první vlk? V tom případě jste mistři organizace, celý svůj život si umíte skvěle uspořádat. Jste bystrý člověk, který je zároveň velmi pozorný. Vašim očím jen tak něco neunikne. Vytváříte si silné citové vazby k ostatním lidem. Jste mimořádně inteligentní. Vaší stinnou stránkou je soutěživost, neumíte totiž prohrávat.

Test osobnosti: Vybírejte z dvojic obrázků zvířat a porovnejte, zda výsledek kvízu odpovídá vaší povaze!

Obrázkové testy jsou poslední dobou velmi populární. Zkuste tedy jeden takový, který vám prozradí něco o vaší povaze, a porovnejte, jak výsledky testu odpovídají realitě. Provedení testu je velmi jednoduché. Prohlídněte si vždy dvojici obrázků a intuitivně z nich jeden vyberte. Podle vašeho výběru se pak pod obrázkem dozvíte, co váš výběr znamená.
svetzeny.cz

Pes

V případě, že vám do oka padl jako první pes, značí to, že chcete svůj život žít v pravdě. Důležitá je pro vás věrnost a oddanost. Umíte milovat celým svým srdcem. Je velmi obtížné zlomit vás. Z vašich skutků vyzařuje láskyplná energie, jste hodný člověk.

Orel

Jestliže jste ihned zahlédli orla, značí to, že se v životě ještě hledáte. Nevíte, zda kráčíte správným směrem. Zároveň máte ale volnost, díky které se vám otevírají dveře možností. Blízko máte k duchovnu a spiritualitě.

Motýl

Jestliže jste uviděli jako prvního motýla, máte v životě jednu velkou výhodu. Umíte přijímat věci tak, jak přicházejí. Životem proplouváte hladce a snadno si poradíte se všemi překážkami. Nemáte rádi změny prostředí. Snažíte se kolem šířit svůj optimismus a dobrou náladu.

Holubice

Holubice je symbolem míru. Pokud vás zaujala, jste vyrovnaný a klidný člověk, který se nerad pouští do konfliktů. Umíte být velmi štědrý. Zároveň se ve vás skrývá i odvaha, nebojíte se zkusit něco nového. Jen pozor na to, aby vaší dobroty druzí nezneužívali.

Zjistěte, jaký je váš dominantní osobnostní rys
Zdroj článku