Přejít k hlavnímu obsahu

Tento týden v Ulici: Falešné těhotenství, dusno na gymnáziu i nevhodný svatební dar

Svatba a svatební dary budou tématem číslo jedna nejen u Gábiny, kde jde o to, kdo na veselce nakonec bude, a kdo ne, ale také u Nyklových, a to hned nadvakrát. Na Vandu si tvrdě došlápne Luděk kvůli jejím lžím. Co všechno na ni praskne? A jak to bude s jejím těhotenstvím? Na gymnáziu to překvapivě pořádně zaskřípe mezi Magdou a Irenou Landovou. Co dalšího se stane?

Nevhodný dar

Najít vhodný svatební dar je občas opravdu umění. Herman st. k tomu přistoupí čistě pragmaticky, aniž by si uvědomil důsledky svého činu. Přestože to myslí ve své podstatě dobře, Jirka okamžitě uvidí rudě. Podle něj je otcův dar vrcholně netaktní, zasahující do nejintimnější oblasti jeho a Gábinina života… O jaký dar se jedná? A co všechno to způsobí?

Prozrazené tajemství

Na falešné alibi doplatila už pěkná řádka hříšníků. Nejinak tomu bude také u Vandy, která má před svými blízkými jedno velké tajemství. K její smůle se to nečekaně rychle provalí ve chvíli, kdy dojde k náhodnému setkání Luďka a Hany v okamžiku, kdy Hana má být právě s Vandou… Jak Luděk zareaguje? Co všechno na Vandu praskne? A jak to je s jejím těhotenstvím?

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Jak dobře znáte nekonečný seriál Ulice? Pojďte se otestovat

Jak dobře znáte nekončený seriál televize Nova Ulice? Patříte mezi věrné fanoušky, kteří si o sobě myslí, že je nic nezaskočí? Pojďte si spolu s námi otestovat své znalosti v našem kvízu a ukažte, jak zdatní v tomto seriálu jste. Užijte si zábavu s celou svou rodinou.
svetzeny.cz

Pořádný šok

Sourozenci bývají velmi často i zdatní spiklenci. Občas se však přeci jen chybička vloudí. To se stane nyní také Báře a Michalovi, kteří mají před rodiči nejedno společné tajemství. Jenže stačí málo, aby Iva pojala podezření a nenápadně si ty dva proklepla. To, co zjistí, pro ni bude pořádný šok. Aby taky ne, když si naivně myslela, že Michal a Žofka mají na sex ještě času dost… Co všechno a jak se Iva dozví? Jak to vezme? A jak Vítek?

Ztracený potkan

Útěk domácího mazlíčka může odstartovat spoustu vtipných situací i trapasů. Podobně tomu bude také u Nyklových, kteří se snaží už pár dní lapit Lexíkova potkana. Tomu se ovšem na svobodě očividně líbí. Nejprve prozkoumá terén doma, pak se vypraví i do bistra, kde ho jak na potvoru zahlédne hypochondr Kaštan. A hned je o pořádný rozruch postaráno… Co je pro Vendulu doslova zlým snem? K čemu se nakonec odhodlá Lumír, aby zvědavého potkana lapil? A kdo a jak si nakonec s tímto domácím mazlíčkem Nyklových poradí?

Mohlo by se vám líbit

Lucie Vondráčková: S postavou Soni v Ulici je to dobrodružství, někdy mě překvapí. Památné scény teprve přijdou

Lucie Vondráčková má za sebou bohatou hereckou i hudební kariéru a momentálně se již rok objevuje pravidelně na televizních obrazovkách v seriálu Ulice, kde hraje potvoru Soňu. Jak se do role vžila, s čím se ztotožňuje a jak zvládá každodenní natáčení? To vše prozradila v následujícím rozhovoru.
svetzeny.cz

Trable ve škole

Jak rozeznat šikovného manipulátora a nechytit se do jeho pastí? Soňa si pomalu a velmi šikovně získává Magdu ve jménu pomoci Ireně Landové, která má za sebou už několik ředitelských kiksů. Magda se snaží být Landové k ruce, na to ale začíná reagovat jako býk na červenou. Aby taky ne, když jí Soňa neustále a velmi rafinovaně podsouvá, že na svou agendu už nestačí… Co je pro Landovou poslední kapkou? Jak Soňa vrazí klín mezi Magdu a Landovou? A jak tomu nechtěně napomůže i Prokop?

Co se bude dít tento týden v Ulici? Podívejte se do galerie:
Zdroj článku