Přejít k hlavnímu obsahu

Seriál Ulice: Velký návrat Terezy Jordánové, krádež peněz a tajná svatba u Nyklových

Tento týden vrcholí devatenáctá sezona Ulice hned několika velkými událostmi. Tou hlavní je určitě svatba Gábiny a Jirky Hermana, která bude plná překvapení. O svatbách se bude hodně mluvit také u Nyklových. Jedna se uskuteční tajně, druhá je už nyní tématem číslo jedna i mezi Lumírovými blízkými. U Klímových proběhne důležitý soud kvůli Ivině nehodě, který si nemíní nechat ujít Bára. Jen dva týdny před prázdninami dospěje Magda k rozhodnutí odejít ze školy.Co dalšího se bude dít?

Nepříjemné setkání

Bára zažije pořádný šok. Náhodou se totiž potká s Viktorem, viníkem několikaměsíční rodinné noční můry, kterého neviděla od nehody v garážích. Už jen samotné shledání s Bárou docela zamává. Mnohem větší otřes ale zažije, když vzápětí zjistí, co všechno jí její blízcí tají… Co se Bára dozví přímo od Viktora? Jak na to zareaguje? A čím Viktor vyvede z míry Ivu v den konání jejich soudu?

Odchod ze školy

Kdy by měl člověk vzdát boj s větrnými mlýny a jít o dům dál? Na Magdu je toho v poslední době už moc. Vidí, jakou paseku ve vztazích ve škole i v jejím přátelství s Irenou napáchala zákeřná Soňa. Bohužel s tím nemůže nic dělat, protože nemá žádné důkazy. Teď to zajde tak daleko, že se Magda sesype a dojde k jedinému možnému řešení, jež se jí nyní naskýtá – k odchodu ze školy… Co bude tím rozhodujícím argumentem na jazýčku vah? A jakou velkou chybu udělá Soňa?

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Jak dobře znáte nekonečný seriál Ulice? Pojďte se otestovat

Jak dobře znáte nekončený seriál televize Nova Ulice? Patříte mezi věrné fanoušky, kteří si o sobě myslí, že je nic nezaskočí? Pojďte si spolu s námi otestovat své znalosti v našem kvízu a ukažte, jak zdatní v tomto seriálu jste. Užijte si zábavu s celou svou rodinou.
svetzeny.cz

Krádež peněz

Zoufalí lidé jsou schopni věcí, nad kterými občas zůstává rozum stát, jen aby se zachránili a zabránili katastrofě v jejich životě. Podobné zkraty mívá také Vanda, když je zatlačená do kouta tak jako v těchto dnech. Místo aby se svěřila a začala svoji situaci rázně řešit, ukradne v nouzi nejvyšší peníze Haně. Ta to samozřejmě vzápětí zjistí a milou Vandu si podá. Co všechno se dozví? Jak daleko to u Vandy zajde s jejím hazardem? A jak to ovlivní i samotnou Hanu, která stojí před zásadním životním rozhodnutím?

Tajná svatba

Co může být hezčího než svatba, na kterou se všichni těší? V Ulici se jich řeší hned několik. Zatímco u Gábiny přípravy na veselku vrcholí, v bistru by se mohlo z fleku slavit. Někdo se tu totiž pochlubí čerstvě nasazeným snubním prstýnkem. A nejen to. Naplno se rozjíždějí přípravy další svatby, které neminou ani Jirku coby starostu. Na radnici kvůli tomu dojde k takovému fičáku, že na to Jirkovi podřízení hned tak nezapomenou… O čem se bude na radnici ještě dlouho drbat? A kdo do toho tajně praští?

Mohlo by se vám líbit

Lucie Vondráčková: S postavou Soni v Ulici je to dobrodružství, někdy mě překvapí. Památné scény teprve přijdou

Lucie Vondráčková má za sebou bohatou hereckou i hudební kariéru a momentálně se již rok objevuje pravidelně na televizních obrazovkách v seriálu Ulice, kde hraje potvoru Soňu. Jak se do role vžila, s čím se ztotožňuje a jak zvládá každodenní natáčení? To vše prozradila v následujícím rozhovoru.
svetzeny.cz

Velké překvapení

Svatební den je pro zamilovaný pár jedním z nejkrásnějších dní v životě. Přesně takový nyní prožijí také Gábina a Jirka Herman, kteří si přes všechny karamboly, průšvihy i trapasy řeknou u oltáře své ano. Neobejde se to bez velkých překvapení, jež hlavně Gábinu dojmou k slzám, bez Terezy Jordánové-Kučerové (Patricie Pagáčová), Gábininy nejlepší kamarádky již od střední školy, i bez obrovské romantiky a vyznání, která chytí za srdce. Tohle prostě bude svatba, po jaké tajně touží každá nevěsta…

Kdo komu co dluží?

Hana si je ale vědoma, že se vůči Evženovi nezachovala úplně fér, že mu toho spoustu dluží. Navíc mu slíbila, že po ní zdědí byt, který si koupí za peníze utržené z prodeje penzionu, i vše ostatní, protože ona sama už nikoho nemá. Teď ovšem řeší velké dilema. Místo koupě bytu zvažuje nastěhování do domu s pečovatelskou službou, což samozřejmě něco stojí. To by ale znamenalo porušit slib daný Evženovi a opět ho připravit o majetek. Hana se tak ocitla v zapeklité situaci. Ví, že bez pomoci druhých se za chvíli neobejde. Přitom nechce být na obtíž Vandě, Blance a koneckonců ani Evženovi. Proto s ním bude jednat přímo. Na oplátku se dočká jeho upřímného vyznání, které v ní vyvolá vlnu emocí a které je mnohem důležitější pro Evžena samotného, protože tím konečně uzavře jejich minulost a pootevře dveře nové podobě jejich vztahu… Co všechno jí Evžen přizná? Co bude pro oba zásadní?

Mohlo by se vám líbit

Patricie Pagáčová se vrací do seriálu Ulice: Podívejte se, jak šel čas s postavou Terezy Jordánové

Kdo by neznal Terezu Jordánovou, po provdání Kučerovou, jednu z vůbec nejoblíbenějších postav seriálu Ulice? Pro všechny fanoušky tohoto populárního seriálu, který běží na TV Nova už devatenáct let, nyní máme skvělou zprávu. Představitelka Terezy, Patricie Pagáčová, je zpět na place a točí jeden z nejzásadnějších dílů sezony tohoto seriálu.
svetzeny.cz
Seriál Ulice vrcholí: Podívejte se, jak bude vypadat poslední týden před prázdninami
Zdroj článku