Přejít k hlavnímu obsahu

Vzpomínáte si na obruče? Teď se tomu říká hooping!

Každý z nás se jistě rád vrací do dětských let. Pamatujete na populární obruče? Všichni jsme s nimi točili kolem těla jak diví. Dnes se tento fenomén nazývá hooping a vrací se ze zahraničí do České republiky. Přijďte se podívat na Hooping Jam a Hooping Life a užijte si spoustu zábavy!

The Hooping Life, dokumentární film, který vás provede od základů kulturního fenoménu hoopingu, bude mít svou premiéru v Praze 26. 6. 2014 v 15:00‒18:00 hodin v kině Atlas v ulici Sokolovská 371/1. Vstupné je zdarma.

Po promítání filmu proběhne na náměstí Republiky v Praze před OC Palladium od 17:30 hod. Hoop Jam, kde budete moci zhlédnout mistry v točení obručí naživo, a sami si tuto dovednost navíc vyzkoušet! Jak uvádí ambasador hoopingu Shaquille O’Neal: „Uvidíte mistry hoopingu, jaké jste ještě neviděli. Velký návrat SENZACE!”

Hooping, to je kreativní, barevná, meditativní a zábavná pohybová aktivita, kterou si mohou užívat nejen děti, ale i dospělí. Hooping vyžaduje plné nasazení, energii a rytmus, formuje postavu a pomáhá ke zlepšení fyzičky.