Přejít k hlavnímu obsahu

SOUTĚŽ: Vyhrajte párty balení od Metaxy! Aneb domácí párty patří nejen k letním radovánkám

Léto je v plném proudu a my děláme všechno, co k němu patří – koupeme se, opalujeme, jezdíme na výlety, na dovolené a možná mnohem více než v jiných ročních obdobích se scházíme s přáteli nebo rodinou. Dlouhé letní večery totiž přímo vybízejí k posezením na zahradách a zahrádkách a k ochutnávání nejrůznějších dobrot k jídlu i pití.

Článek je propagací firmy. Web svetzeny.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Pokud často přemýšlíte, že byste míchané drinky vyzkoušela, ale nevíte, jak na to, jaké máte koupit ingredience nebo jak by měl takový ideální (nejen) letní drink vypadat, povolejte si na pomoc Metaxu. Nejenže výborně chutná samotná na ledu, což může potěšit některé z  vašich hostů, ale dají se z  ní namíchat osvěžující drinky, které z  vás udělají tu nejlepší hostitelku. Na většinu z  nich pak stačí led, panák Metaxy v  unikátním Sunballu, který vaší domácí párty dodá notnou dávku romantiky, různé ovoce nebo zelenina, vlastní fantazie nebo pomocník – web www.nejzarivejsiparty.cz, kde najdete celou řadu tipů nejen na drinky, ale na všechny vychytávky, které právě z  té vaší párty udělají tu nejzářivější.

Osvěžující koktejly s Metaxou

Klasikou mezi Metaxa koktejly je Metaxa Suntonic, kterým zaručeně potěšíte a na který vám stačí jen kvalitní tonic, plátek pomeranče, hodně ledu a panák Metaxy. Drink lehce pozměníte, pokud místo toniku přidáte zázvorovou limonádu – a Metaxa Sunginger s  lehce kořenitým nádechem je na světě.

Snimek_obrazovky_2014-08-01_v_11.22.54
Svěžest citrusů a skvělou letní harmonii zažijete s  drinkem Metaxa Sunlemon, do kterého stačí kromě Metaxy dodat plátky kvalitních citrusů a bitter lemon. Pokud se chcete cítit jako na zahrádce, vyzkoušejte Metaxa Cucumber – plátky okurky, bazalka, citrusová šťáva, Metaxa a kvalitní tonic je vše, co potřebujete na přípravu tohoto dokonalého letního drinku.

Snimek_obrazovky_2014-08-06_v_11.07.56

Novým koktejlem v  rodině Metaxa drinků je Metaxa Milk. Když ho ochutnáte, budete mít pocit, že si vychutnáváte smetanový dezert – sloučení jemnosti Metaxy a smetany přináší harmonickou chuť s  rafinovaným hřejivým závěrem. Metaxa Spicy pak potěší všechny, kteří mají rádi chuťově výrazné, ale zároveň svěží koktejly. Zázvor tomuto zajímavému nápoji dodává lehce štiplavou kořenitost, zatímco citrusy a soda zajistí osvěžující dozvuk. Metaxa Shot – malý panák Metaxy s jablečnou a limetkovou šťávou, který vypijte tak, že posypete pomeranč třtinovým cukrem, snězte ho a pak zapijte Metaxa Shotem. Výsledná chuťová harmonie vás a vaše hosty ohromí. I další tipy na koktejly kombinující například rozinky, jablka nebo brusinky vám pomohou z  vaší domácí párty vytvořit skvělou událost, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat.

Snimek_obrazovky_2014-08-01_v_11.23.16

Zkuste proto své štěstí a odpovězte na jednoduchou otázku, díky které můžete získat Metaxa párty balení se šesti Sunbally a odstartovat vaši domácí párty.

Soutěžní otázka

Jaké ingredience obsahuje koktejl Metaxa Cucumber?

a) Metaxa 5*, salátová okurka, limetková šťáva, cukrový sirup, tonic, bazalka

b) Metaxa 5*, salátová okurka, limetková šťáva, pomerančová šťáva, cukrový sirup, tonic, bazalka

c) Metaxa 5*, salátová okurka, limetková šťáva, cukrový sirup, tonic, bazalka, oregano

Snimek_obrazovky_2014-08-01_v_11.23.05

Snimek_obrazovky_2014-08-01_v_11.23.34

Nápovědu najdete na http://www.nejzarivejsiparty.cz/tipy-a-triky/tipy-na-drinky/.

Soutěž byla ukončena!

Párty balíčky vyhrávají:

1) Kateřina Bílá, Olomouc
2) Anna Bečevová, Neratovice
3) Kateřina Šedivá, Praha

Gratujuleme!

metaxa-party-logo-plastic-web