Přejít k hlavnímu obsahu

SOUTĚŽ: Vyhrajte 5 balení džusů Relax Exotica a namíchejte si ty nejlepší letní koktejly!

Užívejte si tu pravou letní pohodu plnou sluníčka s exotickým drinkem v ruce! Oblíbené džusy Relax Exotica se rozrostly o nové příchutě, které se skvěle hodí k míchání letních osvěžujících drinků. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte rovnou 5 džusů Relax Exotica v různých příchutích!

Pestrá škála oblíbených džusů Relax Exotica se obohatila o tři nové příchutě. Vyzkoušet můžete Relax Exotica liči, které je inspirováno asijskými dálkami. Plnou chuť tropického ovoce si pak vychutnáte v džusu Relax Exotica mango a sladkokyselou kombinaci brusinek a borůvek objevíte v džusu Relax Exotica brusinka. Džusy Relax Exotica se skvěle hodí na míchání drinků.

Upusťte od klasiky a vyzkoušejte něco nového, třeba koktejl Dragon liči.

Na Dragon liči budete potřebovat:

4 cl ginu, 2 cl limetkové šťávy, lžička medu, 3 cl Relax Exotica liči, kondenzované liči na ozdobení

Postup:

Jednotlivé ingredience smíchejte a protřepejte v shakeru. Doporučené servírování drinku je do skleničky na stopce ve tvaru „v“. Drink dozdobte liči.

Snimek_obrazovky_2014-06-30_v_11.27.30

SOUTĚŽ:

Vyhrajte džusy Relax Exotica! Zapojte se do soutěže a staňte se jedním z pěti výherců. Stačí jen správě odpovědět na soutěžní otázku: V kolika příchutích si můžete dopřát džusy Relax Exotica?
a) 3
b) 5
c) 7

Správnou odpověď pošlete do neděle 6. července na adresu [email protected].

Více informací a recepty hledejte na www.vimcovybrat.cz