Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadají 3 největší seriáloví svůdníci?

Dlouhé pohledy z očí do očí, letmé doteky, úsměvy, milá slůvka - sukničkáři Joey, Hank a Barney uchlácholili snad každou. Podařilo se jim ale ošálit i zub času?

Flirt je jako letní bouřka. Prostě se přižene a zase zmizí. Právě v tom ale spočívá jeho kouzlo. Můžete flirtovat s kolegou v práci, číšníkem, který vás obslouží u oběda, nebo policistou, až vám bude chtít dát pokutu za špatné parkování (co si budeme nalhávat, málokdo je víc sexy než sympaťák v uniformě...). Nemá smysl flirtu odolávat. Jde přece jen o nevinnou hru, díky které si zvednete sebevědomí, pobavíte se a zpříjemníte si den. S hřejivým pocitem, že jste žádoucí, se hned žije lépe.

Jak to teď sluší třem nejproslulejším televizním svůdníkům? Zrají s věkem jako víno nebo už není o co stát? Posuďte sami:

1. Joey Tribbiani - Přátelé

Získal si srdce každé ženy, kterou oslovil. Neuvěřitelné je, že mu k tomu stačila jen jediná fráze: „Ahoj, jak to jde?" Stačila by i dnes?

joey

2. Hank Moody - Californication

Kouřil jednu cigaretu za druhou, pil jako duha a byl vulgární, ale stejně mu většina žen ležela u nohou. Charizma je totiž jedním z nejdůležitějších prvků, díky kterým nás muži dokážou okouzlit. Má ho stále na rozdávání?

duchovny

3. Barney Stinson - Jak jsem poznal vaši matku

Sympaťák, který uvedl v život i ty nejbizarnější balicí techniky. No vážně! Nechal například k dívce sedící v baru zavolat sanitku se zdravotníky. Chtěl, aby ji vyšetřili, jestli se jí něco nestalo, když jako anděl padala z nebe. Zabralo to a ona mu pak dala své telefonní číslo. Byl prostě neodolatelně vtipný stejně jako na předavání letošních Oscarů.

barney