Přejít k hlavnímu obsahu

Čtení, které potěší každou ženu: 7 super tipů

Čtení, které potěší každou ženu: 7 super tipů

Sháníte 100% úspěšný dárek pro partnerku, matku, sestru, dceru či kamarádku? Času už moc nemáte, ale skočit do nejbližšího knihkupectví a vybrat knížku, která zaručeně potěší, ještě stíháte!

Galerie: Čtení, které potěší každou ženu: 7 super tipů

1. Nezkrotná

Již třetí pokračování jedné z nejromantičtějších a nejerotičtějších knižních sérií posledních let. Po dvou knihách z erotické trilogie Spoutaná a Obnažená přichází Sylvia Day s třetí částí. Od vášnivých milostných scén a fascinujícího příběhu nevšední lásky Evy a Gideona se čtenářky neodtrhnou. (Fortuna Libri)

2. Služka

Kniha Hany Lasicové (dcery Milana Lasici a Magdy Vášáryové) vypráví příběh nemanželské Anny z Banské Štiavnice, která odešla ve svých dvanácti letech do Vídně, aby tam pracovala jako služka ve vysoce postavené rodině. Nezkušená dívka, vlastně ještě dítě, se musí vyrovnat nejen se spoustou povinností, těžkou prací bez volných dní či odpočinku, ale také se zájmem mladého pána. Sama ví, jaké to je, být bastard, ale dokáže odolat naléhání mladého muže a touze svého srdce? Jde o příběh inspirovaný skutečným osudem chůvy autorčiny babičky. (Motto)

3. Světlo mezi oceány

Poutavý román M. L. Stedmanové, který vypráví příběh o strážci majáku a jeho rodině, uchvátil celý svět a chystá se i jeho filmová verze. V moderním světě pragmatismu a zábavy nabízí protihodnoty: sebeobětování, čest, hrdinství, odpuštění. Kniha zasáhne srdce každé čtenářky. (Plus)

4. Ukradená

Skutečný příběh Louise Monaghanové připomíná bestseller Bez dcerky neodejdu. Uprostřed jednoho z nejhorších konfliktů syrské historie je Louise nucena překročit bedlivě střeženou hranici země, aby zachránila svou šestiletou dceru May, již unesl vlastní otec. (Lucka Bohemia)

5. Padesát odstínů vášně: návod, jak si s partnerem vychutnat Fifty Shades

Kniha (kolektivu autorů) vznikla na popud fanynek bestselleru Fifty Shades. Zatoužili jste po přečtení trilogie Fifty Shades po podobném vzrušení? Napadlo vás vyzkoušet si, co si v knize Christian a Ana tolik užívají, i ve své vlastní ložnici? Tato kniha vám přináší jednoduchý návod, jak prožívat vášeň ve stylu Padesáti odstínů. (XYZ)

6. Druhá

Populární autorka Táňa Keleová-Vasilková tentokrát přináší příběh Aleny, která je přesvědčena, že jí v manželství nic nechybí. Až na to, že Robert tráví příliš mnoho času v práci a na rodinu už mu čas nezbývá. Daniela zase věří, že se Robert rozvede s Alenou a vezme si ji. Každá z nich je vlastně „druhá“. (Noxi)

7. Ceny

Bestseller Ericha Segala je příběhem lásky a zrady, nezkrotné vášně, úspěchů i proher, života i smrti. To vše v prostředí špičkových lékařů. (Lucka Bohemia)

Foto: Depositphotos (1), archivy firem (7)