Přejít k hlavnímu obsahu

Aquaworld je baštou rodinné dovolené.

Kdo netouží po vlastním bytě a pohodlí během dovolené? Aby splnili všechna přání a abyste se nemuseli starat o obvyklé každodenní rutiny, Aquaworld vodní svět se snažil sestavit a přizpůsobit své služby tak, aby co nejvíce vyhověl pohodlí rodin. V samostatných jednotkách patřících k hotelové části se nachází 24 apartmánových bytů, které slouží k umístění 4–5členných rodin a pro ty, kteří by si dovolenou užívali raději trošku oddáleně od shonu a veřejnosti.

Jednotlivé byty jsou vybaveny klimatizací, kterou si přizpůsobíte na teplotu podle vlastní potřeby, dále zde najdete LCD SAT TV, rádio, telefon, minibar, sejf ve velikosti notebooku, fén, kuchyni, koupelny vybavené sprchovým koutem a vanou, šatník i terasu. Cena apartmánu zahrnuje snídani, volný vstup do vodního světa, parkování, Wi-Fi, župan a využití vlastní autobusové linky. Z apartmánu se jednoduše dostanete do venkovního parku s bazénem, do hotelové části Oriental Spa a do vodního světa Aquaworld, a to pomocí podzemní chodby, která spojuje apartmány s hotelem a vodním světem.

screenshot_2015-05-28_v_14.50.26_copy

Aquaworld Resort Budapest bude letošní léto bohatší o suchozemský herní ráj!

Na obrovském venkovním parku u pláže se nachází Bongo Wonderland, který je součástí vodního světa. Otevře své brány poslední víkend v červnu 2015 a bude celé léto očekávat návštěvníky se zajímavými a napínavými programy a společenskými hrami, při kterých se děti zaručeně nebudou nudit. Bongo je opravdová malá opička žijící v zoo v Budapešti. Jejím adoptivním rodičem je Aquaworld Resort Budapešť, a proto se Bongo stala talismanem světa zážitků a pojmenovali po ní jednotlivé dětské zábavné programy, během kterých se vaše neposedné ratolesti mohou bavit, koupat a klouzat se nejen v bazénech, ale i do kuliček, a mohou si také zaskákat v nafukovacím hradě a sedět v opravdovém veteránu v životní velikosti. Bongo se svými ostatními plyšovými kamarády čeká malé i velké návštěvníky se spoustou programů. Přijďte se podívat a uvidíte na vlastní oči, jak bude těžké si vybrat! Animátoři budou k dispozici od 11 hodin bezplatně. Milovníky sportu zde čeká minigolf, teqball (stolní fotbal), plážový fotbal a lanový park.

Bližší informace najdete na: http://www.aquaworldresort.hu/czscreenshot_2015-05-28_v_14.53.11_copy