Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 22. do 28. května: Karta 7 mečů vás varuje

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 22. do 28. května. Dozvíte se, který den je třeba si dávat pozor na nečestné jednání a nepřehlížet pravdu, který den vám karta Poustevník ukáže správnou cestu, nebo který den je ideální na detox a pořádnou relaxaci.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu najdou v létě 2023 novou lásku

Pozor nezadaní! Některá znamení zvěrokruhu se už nyní mohou těšit na parádní léto. Hvězdy se na přelomu sezóny přemístí a konečně přinesou nový impuls do milostného života. Žhavé flirty, romantické rande, spousta něžností - podle horoskopu je velká šance, že se tři znamení zvěrokruhu v létě 2023 bezhlavě zamilují a najdou si na dlouhou dobu, možná navždy, novou lásku. Zkontrolujte, zda mezi vyvolené patříte i vy.
svetzeny.cz
Info ikona
Sedm mečů

22. května – Karta 7 mečů

Tarotová karta 7 mečů varuje před nečestným jednáním a porušením důvěry. Rozhlédněte se kolem sebe a definujte, ke komu nebo k čemu nemáte důvěru. Když to necháte ladem, můžete být poté nemile překvapeni. Nyní je důležité podívat se pravdě do očí a nepřehlížet ji. Když se jí budete vyhýbat, vše jen zhoršíte a bude vás to stát energii. Cítíte se unaveni? Možná je to pro vás upozorněním, že něco přehlížíte a je třeba ihned nastolit pořádek a řád. Vaše mysl i tělo musí být silné a jakékoliv oslabení za vás nikdo nevyřeší. Buďte ostražití v ochraně vašeho domu, ať neláká zloděje.

Info ikona
Páže pohárů

23. května – Karta Páže pohárů

Je tu čas na volný den bez výčitek a pocitů viny, že lenošíte. Pracujte s lehkostí! Toto je zdravé lenošení, pročištění mysli od přebytečných myšlenek, upleťte z nich síť a tu odložte. Vyprázdněte svou mysl. Popusťte uzdu své fantazie a zasněte se. Naplňte svou mysl sny a pocity, které jsou s nimi spojeny. Najděte ve své minulosti krásné vzpomínky, které vás obohatily a rádi se k nim vracíte. Užívejte si představy, které často obdivujete u dětí, které umí snít s otevřenýma očima. Zapomněli jste, jak jste byli dříve plní síly a odhodlání? Připomeňte si to, vždyť i nyní jste silní, jen se musíte naučit vnímat změnu síly, její vývoj, a zda ji správně doplňujete. Vzpomínky vám můžou přinést změnu, když se cítíte vyčerpaní, a znovu tak chytnete dech. Dnes buďte na sebe laskaví, můžete cítit i přecitlivělost. Citlivým lidem se nedoporučuje podstupovat dnes bolestné zákroky. Pokud vás potká nějaký zdravotní problém, zkuste se na něj podívat trochu s odstupem, nepropadejte hned panice. Ve vztazích se nenechte emocionálně zaplést do hádky či sporu, které by mohly přejít v dramatický závěr. Páže pohárů vám přeje krásný den, který nechte plynout. Dnes je vše tak, jak má být. Když ukápne kapka slzy i smíchu, věřte, že vše bude opět v pořádku.

Info ikona
9 pentaklů

24. května – Karta 9 pentaklů

Poselství tarotové karty 9 pentaklů je, že na sebe můžete být pyšní. Jste úžasní a zvládáte naplněný život. Využijte svoji samotu a chytrost k myšlenkám, které vám pomohou k uskutečnění čehokoliv, co potřebujete. Konečně poznáte, že vaše úsilí bude plodné. Všímejte si přírody kolem sebe. Co totiž dnes potkáte, je odraz všeho, co se vás v životě dotýká, tak nebuďte k ničemu ani k nikomu lhostejní. Nasajte energii z přírody a nechte tělem proudit i chladnější počasí. Dnešní den je jako stvořený pro zachycení příležitosti v pravý čas. Karta 9 pentaklů vás ujišťuje, že si žijete v blahobytu a je to jenom díky vám, co jste sami zvládli. Kdo je nespokojený a cítí nouzi, měl by se zaměřit více na svoji nezávislost a samostatnost. Může přijít na to, že některé závislosti nepřináší kýžený blahobyt.

Info ikona
Poustevník

25. května – Karta Poustevník

Poustevník je „otec času“. Nastal čas se uzavřít do sebe a ujistit se o tom, co doopravdy chcete, co je skutečně správné a důležité, pak teprve začněte jednat. Nenechte se nikým ovlivnit. Je třeba najít svou cestu bez velkého ohledu na okolí. Můžete využít svoji vnitřní sílu, kterou v sobě máte. Svíčka poustevníka vám ukazuje cestu a je zároveň světlem i pro ostatní, kteří hledají pravdu a moudrost. Umí rozeznávat protiklady, světlo a stín. Hledejte světlo, které vám dál bude osvětlovat další cestu. Je to karta vyšší moudrosti. Pod svícnem je největší tma a odhalení pravdy čeká tam, kde ho zase nečekáte vy. Procitněte díky svému sebepoznání, které vás povede k pravdě. Dnešní den je vynikající na studium tajných nauk, hermetických věd a alchymie. Energii využijte na zkoumání sebe samých a vlivu své osoby na děj kolem sebe a vývoj lidstva. Je to velmi náročný a hluboký proces.

Mohlo by se vám líbit

Hvězdné duše: Lidé, kteří mají spojení s jinými vesmírnými realitami a mají na zemi vyšší účel. Patříte mezi ně?

Ve světě duchovna se setkáváme s různými koncepty a pojmy, které odkazují na vnitřní podstatu člověka a jeho spojení s vesmírem. Koncept hvězdných duší umožňuje lidem představit si, že jejich existence není pouze omezena na tento pozemský svět, ale že existuje hlubší spojení s kosmem a hvězdnými systémy. Přečtěte si, jak můžete hvězdnou duši poznat a co dělat, pokud jste jednou z nich.
svetzeny.cz
Info ikona
Deset pohárů

26. května – Karta 10 pohárů

Dnes je čas na piknik a rodinné povzbuzení. Tarotová karta 10 pohárů vás navádí k lenošení, kdy necháte mozek odpočinout a jen tak zíráte do prázdna. Je to neuvěřitelný psychický detox. Můžete si udělat skvělé alchymistické cvičení, díky kterému se napojíte na živel země: Dívejte se 20 minut na zelenou trávu bez přestávky, mrkat můžete, a postupně nechte všechny myšlenky odejít z vaší hlavy, jako by byla úplně prázdná. Když toto budete trénovat každý den aspoň měsíc, uvidíte, že už pro vás nic nebude stejné. Zapojte do toho celou rodinu nebo přátele. Rozložte si deku, dejte si dobré jídlo a pití a nechte svůj život ubíhat správným směrem.

Info ikona
Tarot Královna mečů

27. května – Královna mečů

Dnešek je zkouškou vaší samostatnosti. Je na čase se rozhodnout, zda se necháte vláčet okolím, nebo umíte vzít situaci do vlastních rukou. Než se o něčem rozhodnete, zastavte se, nebojujte, ale buďte v pozoru. Buďte nekompromisní a nenechte se vláčet emocemi. Toto vše vás rozvíjí v samostatnosti a vašem svobodném myšlení. Vaše myšlení vás vede k činům, za které jste zodpovědní. Vidíte důsledky a máte možnost poznat svoji pravdu. Dodržujte disciplínu a kázeň. Pokud je něco, co máte chaotické nebo nudné, zapřete se a buďte ukáznění, přinese vám to sladkou sklizeň, jen vydržte. Ke všemu dnes přistupujte přímo, na nějaké ústupky není prostor. Mějte oči otevřené a ústa zavřená. Cokoliv dnes uděláte s odvahou a disciplínou, bude mít úspěch, tak směle do toho!

Info ikona
Tarot 6 pohárů

28. května – Rytíř pohárů

Začínáte zmatkovat? Snažíte se stihnout vše, co máte naplánováno? Je neděle. Zastavte se! Nežeňte se do něčeho jen proto, že si myslíte, že to je to nejlepší. Čím více vlivů kolem sebe máte, tím větší problém máte se v nich orientovat. A uvědomte si, že nemůžete stihnout všechno. Buďte k sobě upřímní a udělejte si den smíření. Je důležité, abyste cítili pohodu a harmonii. Rytíř pohárů má dobré srdce, ale může být zmaten v citech, které ho můžou dovést do absurdních situací. Karta Rytíř pohárů vás zastavuje před přílivem nekontrolovaných emocí, abyste je prozkoumali. Když se smějete, ať je to od srdce. Když pláčete, ať to přinese úlevu a odplaví bolest. Emoce vás provází celý život a ovlivňují celou společnost. Prozkoumejte, kde se cítíte dobře. Podívejte se na řeku, kterou máte ve své blízkosti. Zkuste se naladit na silný vodní živel, který vám dá svoji sílu a schopnost překonat všechny bolesti, které jste zažili. Potom postůjte nohama pevně na zemi nebo vstupte do chladné řeky a objeví se vám možnosti, které by vás v záplavě emocí ani nenapadly. Iluze vás dnes můžou ovlivnit více, než myslíte, nepodléhejte jim, vše si dnes řádně analyzujte a nepouštějte se do ničeho, co nemá reálný základ. Cítíte energii na cestu kolem světa? Tak to jste přesně naladěni na kartu Rytíře pohárů, využijte tuto energii k radosti. Vyprávějte si vtipy a hlasitě se smějte, krásnou neděli vám přeje Alchymistka.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček