Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na červenec a srpen: V červenci vás bude pokoušet váš vnitřní ďábel

Léto už otevřelo dveře a nyní jsme obklopeni nestalým počasím a lákavými nabídkami cest za dobrodružstvím. Je fascinující nechat se pohltit přírodou, která s vámi komunikuje a pomáhá při rozhodování, nebo dokonce mění směr vašich záměrů. Přečtěte si, co vás podle kartářky v těchto letních měsících čeká.

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která přitahují bolest a utrpení. Zjistěte, zda patříte mezi ně?

Přemýšlíte nad tím, že někteří lidé zkrátka to špatné přitahují více, než druzí? Někdo má prostě v osudu napsáno, že bude víc trpět a snášet větší bolest než jiná znamení. Mají pocit, někdy oprávněně, že svět intrikuje proti nim. Tato znamení mohou přitahovat bolest a utrpení více, než ostatní.
svetzeny.cz

Letní alchymie od kartářky Alice Cross

Letošní léto je živnou půdou pro změny, které byste měli udělat a naučit se přeměňovat nevýhody ve výhody. Nabízí vám určité nejistoty, které když rozpoznáte, udělají vás schopnějšími a silnějšími v rozhodování. Máte za sebou polovinu roku, který po vás vývoj a změnu vyžaduje. Letní tajemství hledejte ve svých srdcích, je nevyšší čas je otevřít a upřímně si zvolit, jak léto prožijete. Je to období, kdy můžete zariskovat a vyhodit se z komfortu. Také je to ideální doba pro změnu, abyste byli plni síly zrovna nyní. V červenci zapojte své fyzické síly a v srpnu nezapomeňte na duševní hygienu, ať přivítáte úžasný měsíc září. Vnímejte, jací průvodci vás provází, zda kolem vás proletí volavka či hejno holubů, prozkoumejte své letní průvodce, věnujte jim pozornost a budete mít kouzelné léto.

Týdenní horoskop od 3. do 9. července: Býci budou bez energie, Kozorohům hrozí trable na cestách

První červencový týden ovládnou energie úplňku, který připadá na 3.července. Proběhne ve znamení cílevědomého a pracovitého Kozoroha, který nás povede k dokončení úkolů, co kterých se nám nechce. Projeví se náš smysl pro povinnost, která může převážit nad city. Jste zvědaví, co čeká příští týden právě na vás? Nahlédněte do našeho zábavného horoskopu.
svetzeny.cz
Info ikona
Tarot ďábel

Červenec s tarotovou kartou Ďábel, která bude pokoušet vaši vůli

Tarotová karta Ďábel vás bude provázet v červenci.  Bude působit na záležitosti, které nemáte pod svojí kontrolou. Ukáže se vám vše, za co byste měli převzít zodpovědnost. Zkouška odvahy je zde nutností, Ďábel vás bude zkoušet ve vašich slabých místech, aby mohl převzít kontrolu. Důležité je, abyste pěstovali svůj charakter, vždy jsou totiž lákadla, ale je třeba jim nepodlehnout. Vyvarujte se řešením dovolené na dluh nebo zatížení vašeho života způsobem, který zatím nemá řešení. Vše si řádně promyslete a spočtěte. Myšlenka měsíce července je: Kde máte své okovy a své slabosti? Ďábel potřebuje převzít vládu nad materií, pokoušet vás a cokázat, že je silnější než vy. Může vám být nabídnuta výhodná nabídka či zaměstnání. Zvažte, zda opravdu váš čas a svědomí je v souladu s touto nabídkou. Zda nabízené zaměstnání je vaše zaměstnání snů. Může to být váš vnitřní ďábel, který je příčinou nedostatku sebevědomí, neznalostí, klamů nebo nezpracovaného podvědomí. Můžete něco nalhávat sami sobě. Vyjasněte si své priority a buďte v červenci svým pánem a držte svůj život i emoce pod kontrolou.

 

Numerologie každého písmene vašeho jména: Co prozradí o vaší osobnosti?

Většinu lidí potěší, když slyší své jméno vyslovené nahlas. Jméno, které jste dostali při narození, se vám nemusí vždy líbit. Přesto je pro většinu lidí důležitá identifikace tímto jménem, ocenění a uznání. Podle numerologů může vaše jméno mnoho prozradit o vaší osobnosti a vašem skutečném já. Podívejte se, co prozradí to vaše.
svetzeny.cz
Info ikona
Eso mečů

Srpnové kouzelné léto s tarotovou kartou Eso mečů

Srpen a s ním tarotová karta Eso mečů přichází s otázkou, jak jste na tom s duchovními schopnostmi? Žijete jako robot, nebo jste spojeni se svým duchem a každý den máte v sobě elán vám vlastní? To je téma tohoto měsíce. Vše nemusí být hned vidět, i když se něco děje. Začněte věřit průběhu věcí a vašim schopnostem. Vše potřebuje vývoj, a když budete tento měsíc studovat svou emoční inteligenci, odkryjí se vám nevídané možnosti. Emoční inteligence je tento měsíc na vysoké úrovni spolu s energií kouzel a časem zázraků. Napojte se na své třetí oko, jeďte na letní festival nebo si zameditujte. Je jenom na vás, jak v sobě svého ducha živíte a co vás baví. Co takto popřemýšlet, zda jste zažili nějaký zázrak nebo zážitek odporující běžné situaci? Zda ne, tak o to větší důvod máte na ně začít věřit. Pusťte si duchovní film za chladnějšího letního večera a vzpomeňte si na krásné úsloví, že když věříte na kouzla, je váš život kouzelný. Srpen je pro podporu ducha jako stvořený, studujte paranormální schopnosti, naučte se cizí jazyk nebo se staňte vášnivým zahradníkem. Uvědomte si, že máte svůj život ve svých rukách a začněte ho žít hned naplno!

Zdroj článku