Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie minulých životů, která vás ovlivňuje i dnes: Jedničky byly členy královské rodiny, čtyřky vojáci

Pojďme si nalít čistého vína – každý z nás někdy přemýšlel nad tím, jestli opravdu existuje něco, jako minulé životy a kým jsme případně byli. Někdo se k tomuto tématu staví skepticky, někdo minulým životům opravdu věří. Kým jste v minulém životě byli a jak vás to ovlivňuje v současnosti se dá zjistit výpočtem tzv. životního čísla. A jaké je to vaše?

Mohlo by se vám líbit

Spojení se zemřelými: Přijměte znamení či vzkazy, že se k vám snaží promluvit někdo z onoho světa

Ezoterické a spirituální učení předpokládají existenci dimenze mimo náš hmotný svět, kde mohou duše zemřelých pokračovat ve své existenci. Mnoho lidí má hlubokou touhu spojit se se svými zesnulými blízkými a přijmout jakékoli znamení či vzkazy, které by naznačovaly jejich přítomnost. I když tyto zkušenosti nemohou být vědecky potvrzeny, mnoho jedinců tvrdí, že zažily něco, co vnímají jako pokusy o spojení se zemřelými.
svetzeny.cz

Jak si spočítat své životní číslo

V numerologii je životní číslo jedním z nejdůležitějších pilířů, od kterého se vše odvíjí. Jeho výpočet je naprosto jednoduchý – stačí pouze sečíst všechny číslice vašeho data narození dokud vám nevyjde číslo mezi 1 a 9. Pokud je vaše datum narození například 17.11.1998, své životní číslo vypočítáte následovně: 1 + 7 + 1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 8 = 37; 3 + 7 = 10 ; 1+0 = 1. Vaše životní číslo je v tomto případě tedy 1.

Mohlo by se vám líbit

Andělská čísla: Trojky potvzují správnost cesty, jedničky nový začátek

Andělská čísla - tajemné a opakující se číselné kombinace, které mnoho lidí vnímá jako zvláštní znamení nebo poselství. Tyto číselné sekvence se zdají objevovat ve chvílích, kdy se nacházíme na důležité křižovatce života nebo kdy hledáme vnitřní směřování. Ačkoli někteří mohou považovat tuto víru za nadpřirozenou nebo mystickou, mnoho lidí nachází hlubší význam v andělských číslech.
svetzeny.cz

Životní číslo 1

Lidé s tímto životním číslem mají často sklony k vůdcovství, mají odvahu, jsou cílevědomí a ambiciózní. V minulém životě byli někým významným, například důležitým politikem, členem královské rodiny, vojevůdcem, nebo duchovním představitelem. Právě kvůli vysokému postavení jste v minulém životě měli problém rozlišit, kdo je váš skutečný přítel. A právě to vás provází i do současného života – často se cítíte osamělí, dáváte si pozor na to, koho si pouštíte k tělu a nevěříte jen tak někomu.

Životní číslo 2

Podle numerologie se minulé životy lidí s životním číslem 2 točily především kolem milostných vztahů. Je možné, že jste pro své milostné vztahy obětovali naprosto všechno, včetně vlastního života. Právě to, že bezpodmínečně milujete celým svým srdcem, se podepisuje i do vašeho současného života. Od svého partnera vyžadujete naprostou oddanost a jakmile ji nemáte, máte pocit, že vám v životě něco chybí. Ve skutečnosti však možná teskníte po velké lásce z minulosti.

Životní číslo 3

Pro osoby s životním číslem 3 je charakteristické, že jsou velmi tvořivé, kreativní a nemají rády nudu. Právě tyto osobnostní rysy jsou pozustatkem z minulých životů. Osoby s životním číslem 3 měly pravděpodobně nějaké tvořivé zaměstnání – jako spisovatel, malíř, sochař, architekt, nebo zahradník. Lidé s tímto životním číslem jsou duší bohémové, avšak milují svůj rodinný kruh, který pro ně znamená nejvíc na světě. Nejvíce touží po rodinném štěstí, pohodě a tom, aby dělali to, co je baví.

Životní číslo 4

Životní číslo 4 pro mnohé lidi znamená, že jsou velmi ostražití a je pro ně důležitý pořádek a důslednost. Je to proto, že v minulém životě prožili dobrodružný život plný nástrah a nebezpečí. Především se tedy jednalo o policisty, vězeňské dozorce, či vojáky. Ačkoliv jste ostražití, stále toužíte po dobrodružství a nesterotypní práci, která vás bude naplňovat. Rádi cestujete a poznáváte nová místa, lidi a kultury.

Mohlo by se vám líbit

Egyptský horoskop podle data narození: Poznejte tajemství vaší osobnosti dle starověkých bohů

Egyptský horoskop je systém astrologie, který Egypťané ve starověku používali k poznání osobností a osudů lidí. Egypťané byli známí pro své studium hvězd, planet a jejich poloh a pohybů. Egyptský zvěrokruh byl vyvinut během vlády dynastie Ptolemaiovců. V tomto období byl původní řecký zvěrokruh upraven a doplněn o egyptské bohy. Díky tomu vznikl egyptský zvěrokruh, který určoval znamení na základě data narození. Přečtěte si, jaké znamení jste vy.
svetzeny.cz

Životní číslo 5

Toto životní číslo podle numerologie v minulosti trpělohlady, chudobou, nebezpečím. Právě proto, že byl váš minulý život náročný, chcete si ten současný užít plnými doušky. Milujete cestování a dokážete využít každé šance, kterou vám život přinese. Máte ovšem sklony k nervozitě a stresu, se kterými se špatně vyrovnáváte. Nemáte rádi žádné rozkazy ani pravidla a nechcete se nechat k ničemu nutit.

Životní číslo 6

Lidé s životním číslem 6 se v minulých životech věnovali duchovnu a víře. Právě to znamenalo, že měli pevně danou rutinu a jejich život se odvíjel od pravidel a zvyků dané víry. Jestliže je toto váš případ, v životě vyhledáváte právě řád, pravidla a zvyky, podle kterých fungujete. Na druhou stranu je také možné, že jste v jednom z minulých životů byli například herci, nebo baviči, kteří rádi vystupovali. V současném životě žijete podle morálních zásad a snažíte se najít bezpodmínečnou lásku, což není snadný úkol.

Životní číslo 7

Životní číslo 7 přináší lidem do života touhu po duševní práci a kvalitním životě. V minulém životě jste byl/a dobrý člověk, dokonce jste se pro někoho pravděpodobně obětoval/a. Ať už pro rodinu, přátelé, nebo za vlast, je jasné, že vaše víra byla velmi silná. To se promítá i do dnešního života, kdy pevně stojíte za svými morálními hodnotami a chcete pomáhat druhým.

Životní číslo 8

Osoby s životním číslem 8 byly v minulých životech velmi bohaté a patřily k elitám společnosti. Ať už se do zlaté kolébky narodily, nebo si svůj majetek tvrdě vydřely, peníze hrály v jejich životech významnou roli. A to se promítá i do dnešního života lidí s tímto číslem. Jsou velmi ctižádostiví a touží po úspěchu a uznání. Svá rozhodnutí dělají vždy racionálně a rozumně, nenechají se v žádném případě ovlivnit emocemi. Takové osoby se ale často mohou chovat nadřazeně, což ostatním lidem většinou není sympatické.

Životní číslo 9

Lidé s životním číslem 9 jsou dobrodružní, často podnikají různé cesty a snaží se získat nové zkušenosti. Nelpí na materiálních věcech, naopak upřednostňují citové vazby. V minulém životě byli tito lidé speciální – měli nadpřirozené schopnosti. Mohli to být věštci, čarodějové, ale i poustevníci. Rádi a často pomáhali ostatním, což se podepisuje i do současných životů těchto lidí. Rádi komunikují, zajímají se o ostatní a učí se od nich nové věci.

 

Zdroj článku