Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 20. do 27. února: Beranům dochází trpělivost, Štíry čeká povýšení

Info ikona
Týdenní horoskop

Hvězdné postavení Slunce a Luny v kombinaci s direktivním Saturnem může přinést určité napěti v oblasti mezilidských vztahů obecně. Saturn totiž nastavuje hranice a diktuje a druhá planeta se pak cítí ovládána a pod tlakem. Promítne se tato konstelace právě do vašeho života? Přečtěte si náš horoskop, ať víte, s čím můžete počítat.

Beran

Docela vám dochází trpělivost. Partnerovi vycházíte vstříc, ale máte pocit, že z jeho strany se nic neděje. Frustrace může vyústit v konflikty a hádky, ve kterých můžete kvůli svojí horké hlavně říci něco, co vás bude mrzet. Zkuste si promluvit v klidu a připravit argumenty pro komunikace bez emocí.

Býk

Hned začátkem týdne bude potřeba, abyste prokázali trpělivost, protože věci nepůjdou tak rychle, jak byste si přáli. Pamatujte, že všechno má svůj čas. Svou oblast zájmu soustřeďte hlavně sami na sebe a na drobné maličkosti, které vám udělají radost. Co teď nemusíte řešit, posuňte na jindy.

Horoskop psaný tibetskými mnichy: Rok narození předurčuje vaši povahu i štěstí v životě

svetzeny.cz

Blíženci

Jste trochu leniví, což je teď s koncem zemi celkem pochopitelné. Nesnažte se tím ale omlouvat svoji lenost a pohodlnost, která vás teď ovládá. Zkuste zabrat a získat zpět disciplínu a odpovědnost. Vyplatí se vám to zejména v pracovní, ale i osobní rovině.

Rak

Přichází vhodná doba na osobní rozvoj ve smyslu práce na svém životním nastavení a ve vnímání hodnot. Pomohl by vám třeba výklad tarotu, který by vám mohl otevřít dveře do duchovního světa, který vás už dlouho láká. Není-li to váš případ, zkuste alespoň meditovat, ponořit se do sebe a naladit se na potřeby své duše.  

Lev

Ačkoli v práci by se dalo napětí skoro krájet, doma se můžete těšit na klid a harmonii. S partnerem vám to ve vztahu klape a jste oporou jeden pro druhého. Klid mohou narušit jen změny plánů, které máte. Souviset mohou jak s pracovními cestami, tak případně i s péčí o někoho z vašich blízkých.

Arabský horoskop: Obsahuje 12 znamení, která prozadí vaše schopnosti, charaker, ale i neřesti 

svetzeny.cz

Panna

Pokud jste v minulosti měli milostný poměr nebo se snažíte ututlat něco, na co nejste pyšní, hrozí v těchto dnech, že pravda vyjde na povrch. Snažte se zachovat klid a neprozrazovat hned vše, co není nutné. Pamatujte, že nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Z minulosti a svých chyb se spíše snažte poučit.

Váhy

V těchto dnech se zaměřte především sami na sebe a na své zdraví. Přetlak emocí a stresu by se mohl začít projevovat v i na vašem fyzickém těle. Bolesti hlavy, ramen a bederní páteře toho mohou být důkazem. Máte-i rádi saunu, dopřejte si ji, stejně tak jako další wellness procedury, které vám teď vyloženě udělají dobře.

Štír

Náladu budete mít sice začátkem týdne pod psa, ale pozitivní zpráva je, že do vašeho života přicházejí peníze v podobě zvýšení pravidelného měsíčního příjmu. Popřemýšlejte nad investováním a zhodnocováním peněz a klidně si nechte poradit od odborníků. Pokud jde o lásku, jste-li nezadaní, je šance potkat osudový vztah.

Čínský horoskop: Rok 2023 ve znamení vodního Zajíce přináší naději na lepší zítřky. Kohouti by se však měli mít na pozoru

svetzeny.cz

Střelec

V tomto týdnu se zkuste oprostit od myšlenek na to, co si o vás kdo myslí, a co od vás kdo řekl. Věci nebývají takové, jak vypadají a vy se úplně zbytečně trápíte. Dost možná by vám pomohl digitální detox a odstřihnutí od sociálních sítí. Promluvte si naopak s někým, komu důvěřujete a víte, že vás podporuje a má vás rád. Může to být starší osoba z rodiny, třeba rodiče či partner nebo kamarádka.

Kozoroh

Máte-li děti, budou vám v těchto dnech dělat radost. Ukazuje se, že vaše výchova padá na úrodnou půdu. To vám posílí sebevědomí, které jinak může utrpět, především kvůli pracovním projektům. Neobstáli jste tak, jak jste si plánovali. Nevěšte hlavu, již brzy vám vaši nadřízení dají další šanci ukázat, co ve vás je.

Numerologie lásky: Spočítejte si, zda se k sobě s partnerem hodíte. Jedničky vyjdou téměř s každým, osmičky nikdo nechce

svetzeny.cz

Vodnář

Těšíte se na jaro a už byste se nejraději rozeběhli na zahrádku. Udělejte to, ale dávejte pozor na své zdraví, zejména na nachlazení. S partnerem teď nemůžete příliš počítat, bude zaneprázdněný sám sebou a potřebuje trochu času pro sebe. Dopřejte mu ho. Ocení to a váš vztah to v blízké době posílí.

Ryby

Konečně se zúročí vaše snaha a přijde úspěch. Jde především o pracovní nebo zájmovou oblast, ve které se už dlouho snažíte vyniknout. Dařit se vám bude také ve vztazích, ať už půjde o partnerské či přátelské svazky, ve kterých to teď poslední trochu skřípalo. Napětí dosáhlo svého vrcholu a teď pomalu povolí.

 

Zdroj článku