Přejít k hlavnímu obsahu

Přitažlivost podle znamení zvěrokruhu: Berani jsou sebevědomí, se Střelci se vždy zasmějete

Každý člověk je jedinečný, ale s ostatními ho může pojit jeho znamení zvěrokruhu, které má své charakteristické rysy. Ty se u mnoha nositelů znamení silně projevují. To samé platí ohledně atraktivity, která je pro každé znamení trochu jiná. Přečtěte si, čím můžete zaujmout právě vy s vaším znamením zvěrokruhu a ověřte si také případnou komptabilitu se svým partnerem. Více se k jednotlivým znamením dozvíte v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop od 13. do 19. února: Raka čeká nepříjemné setkání, Blíženci si kazí dny špatnou náladou

Polovina února přináší nejen oslavy svátku zamilovaných, ale také nové začátky. Ať už půjde o vztahy, pracovní projekty nebo jiné aktivity, nebojte se pustit se do nich naplno. Zajímá vás, co přichystaly hvězdy právě vašemu znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Beran

Lidé narození v tomto slunečním znamení jsou přirozeně atraktivní díky svému extrémně sebevědomému a pozitivnímu přístupu k životu. Rádi zůstávají upřímní a otevření, což jasně definuje jejich loajalitu k partnerovi. Navíc mají živou povahu, která je návyková, a lidé jsou rádi poblíž.

Býk

Lidé narození v tomto slunečním znamení se dokážou velmi rychle rozhodovat. Jsou to loajální a stabilní jedinci, a proto se s nimi partneři cítí bezpečně. Se svými blízkými drží Býci v dobrém i ve zlém.

Blíženci

Blíženci jsou společenští a mají obrovský okruh přátel. Jejich otevřená povaha a pozitivní přístup je činí skvělými ve flirtování. Také pro ně nebývá těžké najít si podobný protějšek, protože mají jasnou vizi a velké charisma. Chtějí být ve společenském kruhu na vysoké úrovni.

Rak

Raci jsou vysoce emocionální a loajální, kteří k sobě potřebují citlivého a starostlivého partnera. Nemají rádi, když je druzí odsuzují pro jejich silné emoce, proto potřebují někoho, kdo je bude tak trochu rozmazlovat a nebude je nutit být někým jiným. Raci nejsou příznivci večírků, raději tráví čas se svými nejbližšími někde daleko od ostatních.

Lev

Lvi na sebe rádi strhávají pozornost, proto požadují od svého partnera nadměrný obdiv a pozornost. Lvi jsou dost zásadoví a neradi slevují ze svých životních zásad. Dovedou své partnery hýčkat a díky svému úsilí dokážou změnit špatný den na dobrý. Na ostatní mohou často působit chladným dojmem, ale ve skutečnosti jsou ovládáni Sluncem, a proto jsou vřelí a milující.

Panna

Panna je zemské znamení, a proto jsou to loajální a důvěryhodní lidé. Mají analytický přístup a často kritizují i úplné maličkosti. Mají konzervativní povahu, což okolí připadá velmi atraktivní.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Číslo popisné určuje energii vaší domácnosti. Jedenáctku mají jen vyvolení

Čísla nás životem provazí už od narození, kdy je nám do rodného listu zapsáno datum. V život mají určitou roli, naznačují vám, kam se životem ubírat i to, co od něho čekat. Numerologie se dá odvozovat v podstatě od jakéhokoliv čísla. Například od čísla popisného, které najdete u adresy vašeho domu.
svetzeny.cz

Váhy

Pro Váhy je klíčová rovnováha v jejich životě. Lidé narození v tomto znamení hledají ve vztahu stabilitu a lásku. Svých vztahů se také neradi vzdávají. Jsou to klidní jedinci a velmi neradi se hádají. Rádi tráví čas v přírodě a snaží se rozvíjet své umělecké já.

Štír

Štíři jsou diskrétní jedinci, kteří si nechávají dost věcí pro sebe. Pečlivě si střeží své soukromí a neradi sdílejí své názory s ostatními. Není snadné se vyznat v jejich pocitech, proto k nim musí být jejich partneři chápaví a citliví. Jejich čas pro sebe je pro ně nesmírně důležitý, nesnesou omezování jejich svobody.

Střelec

Střelci jsou dobrodružní jedinci, se kterými je rande vždy zábavné. Jejich nekonečná energie vždy ostatním přinese nádech humoru a zábavy, díky čemuž jsou často středem pozornosti. Jsou to čestní lidé, kteří neváhají pro své blízké udělat něco navíc.

Kozoroh

Kozorozi jsou vytrvalí a loajální, čímž se odlišují od ostatních. Jsou také často impulzivní, ale zároveň jsou disciplinovaní a mají ve svém životě řád. Povinnosti vždy plní řádně a včas, jejich partneři se tak nemusí o nic starat.

Vodnář

Vodnáři jsou jako sluneční znamení vždy upřímní, jsou přátelští a nechtějí nikomu ublížit. Jsou pracovití a soustředí se na dosažení svých cílů. Navenek mohou působit občas chladným dojmem, ale ve skutečnosti jsou to lidé s dobrým srdcem.

Ryby

Ryby jsou soucitní lidé, kteří jsou velkými snílky. Díky jejich empatii a loajalitě je lidé milují a jejich partneři mohou snadno sdílet své pocity, aniž by se báli odsouzení.

Atraktivita podle znamení zvěrokruhu
Zdroj článku