Přejít k hlavnímu obsahu

Poslední superúplněk tohoto roku nastane 11. srpna: Která znamení ovlivní nejvíce? Nepředvídatelný Uran může přinést bláznivá rozhodnutí

Slunce se dostalo v poslední době do centra pozornosti a období léta vrcholí ve Lvu. Poslední superúplněk letošního roku nastane 11. srpna a přinese temperamentní pocit nezávislosti. Díky blízkosti Měsíce k Zemi se také bude jevit jako neobyčejně velký úplněk. V tomto nezvykle osvětleném lunárním okamžiku vás čekají velké změny.

Horoskop podle tibetských mnichů: 12 znamení předurčí vaši životní cestu i charakter

Tibetská astrologie je na světě už stovky let a její základ tvoří rok ve kterém jste se narodili. Podobná se čínskému horoskopu a i když jde o myšlenky a poselství, které psali mniši z tibetských chrámů, před mnoha lety, jistý klíč v nich můžete najít i pro dnešní dobu. Letošní rok je rokem Tygra a je považován za dobu nových začátků.
svetzeny.cz

Jeseteří úplněk

Nadcházející úplněk 11. srpna je také známý jako Jeseteří měsíc. Tento úplněk završuje letošní přehlídku čtyř superúplňků, které odstartovaly v květnu. Superúplňky jsou definovány jako úplňky, ke kterým dochází, když je Měsíc v nejbližším bodě k Zemi a je blíže k Zemi než při klasickém úplňku, což ho činí z pohledu ze Země nezvykle obrovským a jasným.  Název Jeseteří měsíc pochází od severoamerických rybářských kmenů a vztahuje se ve skutečnosti na celý lunární měsíc, během kterého k úplňku dojde. Říká se mu tak proto, že obří jeseter z Velkých jezer a jezera Champlain v USA byl nejsnáze chycen právě během této části léta.

Astrologické události v srpnu: Co vás čeká během úplňku, novoluní a který den je třeba udělat krok zpět, nebo zapracovat na vaší odvaze?

Když něco naruší váš poklidný život, máte tendenci zůstat motivovaní, nebo vás to rozruší? Tuto otázku si musíte položit během srpna, kdy vás čekají posuny naplněné napětím, které se jistě dostaví. Přečtěte si, co přinese srpnový úplněk, nebo který den přinese zvláštní druh stresu.
svetzeny.cz
Info ikona
Úplněk

Co přinese lunární energie

Úplněk vyjde ve svobodomyslném a zuřivě nekonformním znamení Vodnáře, přímo napříč zvěrokruhem od Slunce v ohnivém Lvu. Tato inovativní a individualistická lunární energie vás bude inspirovat k tomu, abyste se vymanili ze své všednosti a osvobodili svou duši od emocionálních pout, která vám brání být sami sebou. Srpnový úplněk vás vyzývá, abyste zapomněli na svá pravidla a přišli na nový způsob, jak si usnadnit cestu vaším životem, i když to znamená udělat něco neočekávaného nebo jít proti proudu. Energie Vodnáře vás jako vždy vyzívá, abyste očekávali nečekané, ale tato atmosféra je díky superúplňku ještě více posílena. Důvodem je nepředvídatelný Uran a jeho mocný čtvercový aspekt s úplňkem. Vlivem této energie budete alergičtí prakticky na vše, co vás omezuje. Nastal správný čas pro bláznivá rozhodnutí a osvobodit se od břemene očekávání ostatních lidí.

Týdenní horoskop: Štěstí se tento týden usměje na Panny, Berani ostrouhají

Měli jste v poslední době smůlu? Nic, čeho jste se dotkli, nefungovalo? Možná je tomu teď konec! Protože pro tři znamení zvěrokruhu bude druhý srpnový týden velmi zvláštním časem. Štěstí už klepe na dveře!
svetzeny.cz
Placeholder image

Srpnový úplněk nejvíce pocítí Býk, Lev, Štír a Vodnář

Úplněk ve Vodnáři přinese Býkům sílu do jejich kariérního života a společenského postavení. Možná přehodnotí své profesní cíle a uvědomí si, že něco nefunguje. Vydat se jiným směrem není nikdy snadné, ale je to lepší, než pokračovat špatným směrem.

Úplněk přinese Lvům novou jistotu a víru, že se mohou stát lepším člověkem. Jejich pozornost se také upne k vztahům. Tato lunární událost Lvy donutí přemýšlet nad tím, jaké vztahy fungují a jaké postrádají dynamiku. Pokud je základ vztahu slabý, může být tento úplněk zlomovým okamžikem.

Štíři pracovali tvrdě, aby získali větší vliv v kariéře a posunuli se na své cestě k spěchu o něco dále. Výhra však není to nejdůležitější. Úplněk ve Vodnáři nutí Štíry zaměřit svou pozornost na rodinné vztahy a pochopení, že nemají žádnou kontrolu nad svým původem či příbuznými. Pokud se Štíři cítí pod tlakem, musí si vytvořit vlastní představu domova, bez ohledu na místo.

Tento úplněk patří Vodnářům. Jsou hvězdou show, i když mají tendenci se vyhýbat záři reflektorů. Tento úplněk donutí Vodnáře nahlédnout do svého nitra a získat představu o tom, kým se postupně stávají. To, že v minulosti udělali chyby, neznamená, že jsou stejnými lidmi jako předtím.

 

Zdroje: Astrology, Bustle