Přejít k hlavnímu obsahu

Indiánský horoskop: Najděte své zvíře podle data narození a odhalte svou osobnost i budoucnost

Co se má vaše duše naučit a čím chce váš duch přispět Matce Zemi? Zjistěte podle svého data narození své znamení podle indiánského horoskopu a přečtěte si, jak vás toto znamení charakterizuje. Indiánská symbolika používá zvířata ze své rodné země na rozdíl od západní astrologie, aby zahrnula charakterové vlastnosti a popisy osobností.

Mohlo by se vám líbit

Signály, že k vám promlouvá anděl strážný: Komunikace probíhá denně a může nám změnit život

Poznejte signály, že se s vámi pokouší spojit váš anděl strážný. Nejde o žádné dramatické scény jako ve filmu, ale o lehké náznaky, že k nám promlouvá vyšší moc. Naučte se poznávat vesmírná poselství, která vám mohou ovlivnit život.
svetzeny.cz

Vydra: 20. ledna – 18. února

Vydry jsou hrdé, nekonveční a originální osobnosti, které používají neobvyklé metody, aby dosáhly svých cílů. Jejich schopnost zaujmout odlišný přístup z nich dělá skvělé vůdce. Jejich citlivost z nich zas dělá dobré přátele, kteří jsou čestní a spolehliví. Milují samotu, a pokud jsou o samotě příliš často, mohou se stát vzpurnými, izolovanými a drsnějšími jedinci vůči druhým.

Vlk: 19. února – 20. března

Vlci milují svobodu a nenávidí, když jim někdo diktuje, co mají dělat. Zároveň jsou však milující a emocionální, kdy cítí hlubokou potřebu být ke druhým štědří. Poháněni svými emocemi a potřebou lásky si také zuřivě střeží svoji nezávislost a neradi se cítí příliš svázaní, což jim občas dělá zmatky v jejich hlavě i vztazích.

Sokol: 21. března – 19. dubna

Sokol je rozený vůdce, který je vždy připravený převzít iniciativu. Má výborný přirozený úsudek a jeho osobnost může působit až arogantně, ačkoliv je jeho názor obvykle správný. Sokol je hluboce vášnivý, podporující a skvěle udržuje své vztahy.

Bobr: 20. dubna – 20. května

Bobři jsou mazaní a bystří. Preferují maximální efektivitu a řeší problémy velmi rychle. Dokážou se přizpůsobit a překonat jakoukoli situaci, což z nich dělá velmi silné jedince, se kterými je dobré udržovat dobré vztahy ohledně podnikání.

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop: Dvě znamení zvěrokruhu čeká finanční injekce. Ryby, radujte se

Týden od 6. března 2023 je celý o financích. Peněžní injekce dostanou tento týden zejména dvě znamení zvěrokruhu. Nejen, že o finanční stránku je tento týden dostatečně postaráno, tato dvě znamení zvěrokruhu se nemusí bát ani o svou auru. Se spoustou dobré energie a skvělých nápadů jsou zvláště dobře přijímáni ostatními.
svetzeny.cz

Jelen: 21. května – 20. června

Jeleni jsou živí a energičtí jedinci, kteří jsou obdařeni skvělým smyslem pro humor, což je činí nesmírně zábavnými. Jejich osobnosti oživí každou konverzaci. Ostatní přitahuje jejich vřelost a jejich vytříbený humor. Potřebují být středem pozornosti, ale před konflikty občas můžou utíkat.

Datel: 21. června – 21. července

Datel je podpůrný, empatický a starostlivý, ale zároveň může být extrémně žárlivý a majetnický. Je mu nejlépe, když dokáže uplatnit svoje pečující schopnosti. Umí naslouchat a neodsuzovat, což z něj dělá skvělého partnera i přítele. Je šetrný a spořivý, jde mu skvěle organizování a plánovaní rozpočtu.

Losos: 22. července – 21. srpna

Lososi jsou velmi živí jedinci, kdy jejich energie je přímo nakažlivá. Stejně jako skuteční lososi, i oni plavou proti proudu, jsou cílevědomí a hledají svůj smysl života. Dokážou strhnout téměř kohokoliv pro své nadšení do projektu, který si vybrali. Bývají smyslní a vášniví partneři.

Medvěd: 22. srpna – 21. září

Medvědi jsou dříči s dobrým srdcem a obětavou povahou. Často dokážou odhalit za lží pravdu a díky jejich klidné a trpělivé povaze bývají výbornými prostředníky ve vypjatých situacích. Jsou velmi skromní a poněkud plaší, raději se drží v ústraní. Nechlubí se svými úspěchy ani přednostmi.

Mohlo by se vám líbit

Březnový horoskop lásky: Hvězdy přejí seznamování. Největší štěstí potká Blížence, Panny a Ryby

Jak se vám bude dařit v milostném životě v březnu? To zjistíte v našem horoskopu lásky, který zahrnuje každé z dvanácti znamení zvěrokruhu. Budete mít štěstí v lásce a potkáte svou spřízněnou duši už tento měsíc?
svetzeny.cz

Havran: 22. září – 22. října

Havrani jsou energičtí, atraktivní a tajemní. Mezi svými přáteli vytvářejí vyvážený a osvěžující pohled na svět. Se svou povahou se skvěle hodí do politiky. Jejich nenucená, trpělivá a diplomatická povaha z nich dělá romantiky, kteří jsou ve vztahu trpěliví a intuitivní.

Had: 23. října – 22. listopadu

Na ty, kteří se narodili pod tímto znamením, se pohlíží jako na ty, kteří mají jedinečné spojení s duchovním světem. Díky tomu se často zdá, jako by nebyli z tohoto světa a občas působí až trochu temně či děsivě. Ve skutečnosti jsou to však citliví a starostliví lidé a vášniví milenci.

Sova: 23. listopadu – 21. prosince

Sova je zvídavá a touží poznat a vyzkoušet vše kolem sebe. Její osobnost, názory a dokonce i životní cíle se mohou během okamžiku změnit. Sova je ráda spontánní, miluje dobrodružství a je ideálním společníkem na cesty. Sovu má každý rád, protože se dokáže přizpůsobit většině situací.

Husa: 22. prosince – 19. ledna

Husa dosáhne všeho, co si zamane. Obvykle je v tom také dost dobrá, protože je houževnatá a odhodlaná přijmout jakoukoliv výzvu. Je soutěživá, ale její hlavní motivací je vrozená touha dosáhnout úspěchu. Občas se může zdát až posedlá svým cílem. Husa je vášnivá a od přírody vtipná.

Zdroj článku