Přejít k hlavnímu obsahu

Vyhrajte kuchařku Superpotraviny

Soutěžte s námi o skvělou kuchařku, kde kromě receptů najdete i užitečné tipy a rady. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku. Tak pojďte na to!

Jak soutěžit

Níže najdete soutěžní otázku s otevřenou odpovědí. Napište nám, jaký zdravý pokrm si doma rádi připravujete, pak už jen vyplňte formulář. Soutěž probíhá od 13. 6. 2016 do 15. 6. 2016. Poté na našem Facebooku vyhlásíme 10 výherců s nejzajímavější odpovědí, tak nás nezapomeňte sledovat!

Více o knize

Kuchařka Superpotraviny – Zdroje síly z přírody od Susany Bingemerové (vydává Noxi, 279 Kč) nabízí souhrn všeho důležitého o zdravých látkách obsažených v superpotravinách a o jejich blahodárných účincích. Uvnitř najdete 25 detailních portrétů nejdůležitějších superpotravin – exotických i domácích – s praktickými tipy a přes 40 veganských receptů. Lákavým bonusem je interview s experty na téma řasy, obilné trávy a divoké byliny.

supp

Soutěž byla ukončena. Výherkyněmi se stávají Vlasta Havelková z Týnce nad Sázavou, Kateřina Husarová z Ostrožské Nové Vsi, Zdenka Mocková z Chomutova, Alena Němečková z Brna, Monika Brucknerová z Velkého Meziříčí, Alena Staňková z Náchoda, Markéta Modrovská z Prahy, Marcela Kubelková z Teplic, Marta Peroutková z Ostravy a Michaela Barthová z Uherského Hradiště. Gratulujeme! Výhry brzy rozšleme na Vámi uvedené adresy.