Přejít k hlavnímu obsahu

Dnes nastal letní slunovrat: Co to znamená pro vaše znamení zvěrokruhu?

Letní slunovrat je důležitým bodem roku, začíná astronomické léto, a zároveň může hodně ovlivnit jednotlivá znamení zvěrokruhu. Zjistěte, jak tento jev ovlivňuje vaše znamení zvěrokruhu.

Nejdelší den v roce je tady – 21. června vysvitlo Slunce v 5:32 a čeká nás nejdelší den a nejkratší noc tohoto roku. Letní slunovrat má silný vliv na všech dvanáct znamení zvěrokruhu a umožňuje jim těžit z několika sbíhajících se sil zároveň. To může v nadcházejících dnech obrátit některé věci vzhůru nohama a se znameními zvěrokruhu pořádně zamávat. Takový výkyv způsobí jednu nebo i více změn, které ale nebudou vůbec ke škodě!

Letní slunovrat dává znamením zvěrokruhu další dávku energie

V nejdelší den a nejkratší noc v roce se Slunce odkrývá své nejsilnější síly a dává dvanácti znamením zvěrokruhu čerstvou hybnost a spoustu energie. Touha po dobrodružství se probouzí a oživuje znamení všechna zvěrokruhu. Nabádá vás, abyste vyšli ven, setkali se a znovu prozkoumali svět kolem vás. Dokonce i gaučoví povaleči jako Raci, Blíženci nebo Váhy najednou pociťují nutkání zažít něco nového na čerstvém vzduchu – koneckonců, mnoho rozhodnutí je nyní pozitivně ovlivněno.

Info ikona
Horoskop

V práci i v soukromém životě naopak síla slunovratu umožňuje řešit projekty s čerstvou energií, disciplinovaně a sebevědomě, což může později otevřít úplně nové dveře a vytvořit příležitosti a také zajistit finanční změnu.