Na pomoc školkám: Hlasujte pro mateřinku svého srdce

Na pomoc nyní přichází projekt AVENT pro mateřské školy. Jeho cílem je podpořit mateřinky a zároveň rozvoj zajištěním vzdělávacích pomůcek, dekorací a předmětů denního použití. Projekt si v České republice vzala pod patronát oblíbená herečka a maminka Michaela Maurerová.

„Jako máma se chci podílet na vytváření příjemného prostředí školek a využít všechny příležitosti k tomu, aby moje děti trávily čas v přátelském prostředí,“ říká herečka Michaela Maurerová, patronka projektu. „To je také důvod, proč podporuji tento projekt a jeho snahu zlepšit situaci mateřských škol, zejména potom místa, kde si malé děti hrají, učí se, jedí a spinkají.“

Jak se zapojit?

1. Projekt je otevřen všem mateřským školám v ČR.  Podmínkou je registrovat se na stránkách www.aventproskolky.cz. Prvních 100 registrovaných školek automaticky získává sadu talířů, misek a příborů AVENT.

2. Pokud chce školka získat více dárků, měla by si na webové stránce projektu vytvořit svůj profil. Zde může informovat o tom, co nabízí a poskytuje a co vše se v ní děje, prezentovat práce dětí nebo momenty z každodenního života.

3. Na základě těchto profilů pak budou rodiče a fanoušci projektu hlasovat pro mateřinku jejich srdci nejmilejší. Deset školek, které získají nejvíce hlasů, získá:

* další výrobky Philips AVENT pro děti,

* vzdělávací sešity pro přípravu do školy,

* sadu nástěnných samolepek k vyzdobení interiéru školky.

Projekt AVENT pro mateřské školy bude probíhat od 24. října 2013 do 24. listopadu 2013. Více informací na www.aventproskolky.cz

Foto: www.aventproskolky.cz (1)

@svetzeny