Přejít k hlavnímu obsahu

Na pomoc školkám: Hlasujte pro mateřinku svého srdce

Aby se dětem ve školce líbilo, musejí se tam cítit příjemně. Jenže na vytvoření skutečně přátelského prostředí mateřinkám bohužel často nezbývají finance.

Na pomoc nyní přichází projekt AVENT pro mateřské školy. Jeho cílem je podpořit mateřinky a zároveň rozvoj zajištěním vzdělávacích pomůcek, dekorací a předmětů denního použití. Projekt si v České republice vzala pod patronát oblíbená herečka a maminka Michaela Maurerová.

„Jako máma se chci podílet na vytváření příjemného prostředí školek a využít všechny příležitosti k tomu, aby moje děti trávily čas v přátelském prostředí,“ říká herečka Michaela Maurerová, patronka projektu. „To je také důvod, proč podporuji tento projekt a jeho snahu zlepšit situaci mateřských škol, zejména potom místa, kde si malé děti hrají, učí se, jedí a spinkají.“

Jak se zapojit?

1. Projekt je otevřen všem mateřským školám v ČR.  Podmínkou je registrovat se na stránkách www.aventproskolky.cz. Prvních 100 registrovaných školek automaticky získává sadu talířů, misek a příborů AVENT.

2. Pokud chce školka získat více dárků, měla by si na webové stránce projektu vytvořit svůj profil. Zde může informovat o tom, co nabízí a poskytuje a co vše se v ní děje, prezentovat práce dětí nebo momenty z každodenního života.

3. Na základě těchto profilů pak budou rodiče a fanoušci projektu hlasovat pro mateřinku jejich srdci nejmilejší. Deset školek, které získají nejvíce hlasů, získá:

* další výrobky Philips AVENT pro děti,

* vzdělávací sešity pro přípravu do školy,

* sadu nástěnných samolepek k vyzdobení interiéru školky.

Projekt AVENT pro mateřské školy bude probíhat od 24. října 2013 do 24. listopadu 2013. Více informací na www.aventproskolky.cz

Foto: www.aventproskolky.cz (1)