Přejít k hlavnímu obsahu

Lady karta Komerční banky je plná výhod

Lady karta od Komerční banky je jedinečný doplněk každé moderní ženy, se kterým máte stále možnost soutěžit, nakupovat za zvýhodněné ceny nebo využívat řadu praktických asistenčních služeb.

Získávejte s Lady kartou exkluzivní výhody a slevy po celý rok! Široká síť partnerských obchodů se postará o vaši spokojenost. Ušetřete na nákupech a spořte si na svou budoucnost.

Ať si vyberete z exkluzivních nabídek dárků a slev, nebo kartu použijete na každodenní nákupy, z každé platby Lady kartou vám připíšeme 1 % na váš účet penzijního spoření u KB Penzijní společnosti.

Lady karta je ideální společník každé ženy, který nabízí ještě něco navíc – například pojištění kabelky nebo nákupu, asistenční služby Lifestyle a Home Assistance. Lady karta se navíc řadí mezi prémiové karty s programem MasterCard Elite, v jehož rámci si můžete užívat další exkluzivní výhody (více na www.eliteprogram.cz).

To zdaleka není vše. Zajímavá je například garance nejnižší ceny. Pokud narazíte na zboží, které jste si již zakoupila, za nižší cenu, Komerční banka vám uhradí cenový rozdíl až do výše 20 000 Kč. Majitelkám Lady karty se navíc automaticky prodlužuje záruční doba o jeden rok na vybrané zboží, které s ní zaplatí. Lady karta je prostě plná výhod.

Více informací o Lady kartě naleznete na www.ladykarta.cz a na www.facebook.com/ladykarta.cz. Navštěvujte pravidelně Facebook Lady karty a buďte v obraze o nejnovějších trendech a akčních nabídkách pro majitelky Lady karty.