Přejít k hlavnímu obsahu

Finalistky jsou již vybrány!

Je to tady, našli jsme naše tři finalistky! Jejich úkolem je nyní spolupracovat s fitness trenérem a výživovým poradcem, a dokázat nám tak, že právě ony chtějí být fit.

První soutěžící, Eva z  Kutné Hory, je pozitivně naladěná učitelka v mateřské školce. Sport má sice v oblibě, ale v jejím boji s nadbytečnými kily jí příliš nepomáhá. Zkoušela už i různé diety, odhodlání jí ale nikdy nevydrželo dlouho. Přiznává, že když má špatnou náladu, miluje sladké.

Druhou finalistkou je Světlana ze Slovenska z Košic, která pracuje jako manažerka vinařské společnosti. V minulosti se závodně věnovala volejbalu, v poslední době si zahraje už jen občas nebo jezdí na kole. Světlana se ráda stravuje zdravě, ne vždy se jí ale daří dodržet vyvážený jídelníček.

Třetí soutěžící, náhradnicí za finalistku, která odstoupila, je Andrea, studentka psychologie z Kladna. Sice se do projektu zapojila později, do výzvy se ale vrhla stoprocentně. Andrea se v minulosti do hubnutí pustila sama, ztracená kila se jí ale postupně vracejí zpět, možná i kvůli víkendovému party životu. Sport má ráda, ve fitku se ale dobře necítí.
Finalistky si soutěží chtějí zvýšit sebevědomí, v šatnících na jejich nové postavy navíc čekají nenošené kousky oblečení. Cesta ale nebude snadná. Pokrok soutěžících budeme detailně monitorovat.

Sledujte svou favoritku na jsemstylova.cz! Věříme, že vás její příběh nakopne a že i vy začnete svou cestu za fit a stylovým životem!