Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Před problémy v říjnu už neutečeme. Číslo 5 bude řešit nepříjemnosti, číslo 9 potrápí duševní únava

Co vás čeká a nemine v říjnu? Odpověď vám poskytne numerologická předpověď. První její část se zaměřuje na obecné záležitosti a trendy ve světě. Dále si můžete vypočíst číslo narození a zjistit, co dle numerologie zažijete tento měsíc.

Před problémy v říjnu už neutečeme

Číslem měsíce je tentokrát mystická sedmička, která vzniká součtem čísla měsíce října a číslic letošního roku. (1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 2 = 7). Co však znamená sedmička jako číslo měsíce? Číslo 7 symbolizuje završení. Pokud se objeví jako výsledné číslo měsíce, můžeme si být téměř jisti, že v následujícím období se záležitosti, které zůstávaly nedořešené, budou uzavírat. To může mít pozitivní význam – ve smyslu dokončení projektu či splnění snu, ale také je třeba mít na paměti, že pokud jsme se na nějakou záležitost „vykašlali“, před problémy tentokrát už neutečeme. Číslo 7 nemá rádo zdržení a čekání. Říjen bude měsícem, kdy se „hnou ledy“. Numerologové doporučují na nic nečekat a posouvat se dál.

Čínský horoskop: Co vás čeká v říjnu? Had bude žárlit na svého partnera, na Kohouty se usměje štěstí

Co vás čeká a nemine v tomto měsíci? Odpověď se skrývá v čínském horoskopu. Najděte níže váš rok narození a podívejte se, jaké události se ve vašem životě v říjnu mohou odehrát. Had bude žárlit na svého partnera, na Kohouty se usměje štěstí, co čeká vás?
svetzeny.cz

Číslo 7 se pojí s vodním prvkem. V měsíci říjnu jsou velmi vhodné očistné kúry ve vodě. Dopřejte si horkou koupel, při které se zrelaxujete. Je vhodný podzimní detox, který vyplaví toxiny z těla. Co se týče duševního zdraví, v říjnu je vhodné zapracovat na sebevědomí. Pokud posílíte svou sebedůvěru, prospěje to vašim vztahům i budování kariéry.

Co čeká v říjnu vás? Zjistěte to dle čísla narození

Následující numerologická předpověď je založena na číslu narození. To zjistíte jednoduše, stačí sečíst den a měsíc narození (nepřičítá se rok).

Příklad: Narodili jste se 3. dubna (3.4.)

3 + 4 = 7 (vaše číslo narození)

Sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9).

Příklad: Narodili jste se 18.12.

1 + 8 + 1 + 2 = 12

1 + 2 = 3 (vaše číslo narození)

Info ikona
Procházka les

Číslo 1

V říjnu se budete cítit naprosto skvěle a plní energie. Je to vhodná doba pro rozjezd podnikání. Dopřejte si dostatek odpočinku po práci a nenechte se vystresovat.

Číslo 2

Pokud v říjnu budete pilně pracovat, výsledky se dostaví brzy. Pokud byste tento měsíc lenošili, můžete propást svou šanci. Zaměřte se také na své zdraví. Nečekejte na novoroční předsevzetí a udělejte něco pro svou kondici už teď.

Číslo 3

Říjen bude naprosto úžasným měsícem pro číslo 3. V práci budete excelovat, předvedete, že máte obchodní talent či kreativitu. Úspěch je blízko. Možná vás čeká i služební cesta do zahraničí. Celkově se dá říct, že v tomto měsíci budete mít štěstí.

Číslo 4

Pokud se vám doteď zdálo, že je nedostatek příležitostí, říjen vše změní. Zvláště se to týká vaší kariéry, máte šanci zazářit. Obzvláště, pokud pracujete v pojišťovnictví, jako účetní či v oboru souvisejícím s financemi.

Číslo 5

Pracujete v médiích, šoubyznysu či v zábavním průmyslu? Pak vás čeká spousta úspěchů. Pozor však na právní záležitosti. Můžete řešit nepříjemnosti v této oblasti, ale nebojte, vše dobře dopadne.

Karmický dluh z minulých životů způsobuje finanční potíže, nešťastnou lásku nebo strach. Spočítejte si ten svůj

Určitě už jste někdy slyšeli o karmě s tím, že každý nakonec dostane to, co si zaslouží. Pokud někdo koná dobro, vrátí se mu to. Pokud kolem sebe rozsévá zlo, vrátí se mu také. Karma však prý přesahuje životy a v současném životě tak můžete být trestáni za něco, co jste udělali v životě minulém. Spočítejte si, zda nemáte karmický dluh a zkuste podniknout kroky k jeho splacení.
svetzeny.cz

Číslo 6

Říjen je pozitivním měsícem z hlediska rozvoje kariéry. Povýšit mohou zejména zdravotníci, pracovníci ve farmaceutických firmách či realitní makléři. Finančně to nebude nejsilnější měsíc, ale naučíte se cenné dovednosti.

Číslo 7

Číslo 7 bude v říjnu mimořádně produktivní. Není to vhodná doba na změnu zaměstnání či rozjezd nového byznysu. Raději budujte stávající kariéru. Pozor na nezdravá jídla, ať vám z nich není těžko.

Číslo 8

Číslo 8 čeká hektický měsíc. Bude pracovat do úmoru, ale finančně se to určitě vyplatí. Kvůli časovému presu možná budete mít tendenci vynechávat jídla – snažte se to nedělat. Jezte zdravě a dopřejte si i trochu odpočinku.

Číslo 9

Číslo 9 potrápí v říjnu duševní únava. Mohou se cítit psychicky vyčerpaní z nahromaděného stresu. Přitom je to vhodná doba na kariérní změny a ukázku toho, co umí. Hlavu vzhůru, ukažte, jak dobře umíte organizovat věci či vést tým.

 

Zdroj článku