Přejít k hlavnímu obsahu

Vylaďte si svůj byznys look: Objevte GREENPOINT FASHION

Potřebujete být elegantní, zároveň se ale chcete cítit pohodlně? Věřte, že i byznys móda může být komfortní...

Už nemusíte stát před volbou pohodlí nebo styl. Oděvní značka Greenpoint Fashion myslela na obojí a na trh prorazila s vysoce elegantní módou, ve které se budete cítit celý den skvěle. Oceníte na ní nejen vyvážený poměr ceny a kvality, precizní zpracování i výběr komfortních a přitom kvalitních materiálů, ale i nadčasový design, který ctí aktuální módní trendy. 

Byznys sezóna

V kolekci aktuálně najdete kousky v módní šedé barvě či v kostkovaném dekoru. Určitě oceníte kalhoty cigaretového střihu v módní zkrácené délce, které krásně vyniknou, pokud k nim obujete klasické lodičky. Za pozornost pak stojí kalhoty s vysokým pasem a výraznou stuhou, kterou můžete uvázat na několik způsobů. V teplejších dnech využijete pouzdrové sukně nebo šaty. 

Kombinovat je můžete s viskózovými halenkami nebo topy s nápaditými detaily v podobě přezek nebo stužek, lehkými svetříky nebo projmutými saky, které nechají vyniknout vaši siluetu. 

Do detailu

A samozřejmě se nezapomnělo ani na doplňky, které dotvoří váš jedinečný styl. Co takhle si jít ulovit kabelku s moderními výraznými sponami či klasický shopper, do kterého se vejde vaše projektová složka i notebook?