Přejít k hlavnímu obsahu

Do "kecek"! Letí malované, barevné i metalické

Tenisky už dávno nepatří jen do botníku sportovce. V posledních letech zažívají doslova megalomanský boom. Nabídka je široká. Stačí si jen vybrat. Tady jsou nej páry, které nás v redakci oslovily nejvíce!

K sukni, šatům, kraťasům i ke kalhotám s puky. Tenisky si dnes opravdu můžete vzít k čemukoli. A pořídit si jen jeden pár rozhodně nestačí. Nebo lépe řečeno - nebude se vám chtít. Jsou totiž vysoce návykové...

Čím zdobnější, tím lepší

Možná vám bude připadat, že na nohách nosíte větší šperk než na krku nebo v uších. Letošní kolekce rozhodně nešetří třpytivými detaily. U kormidla ale stále zůstávají i výrazné romantické výšivky s motivem květin! 

Zara

Zara, 999 Kč

Moschino

Moschino, Answear 5999 Kč

Zara, 999 Kč

Zara, 999 Kč

Tommy Hilfiger, 1900 Kč

Deichmann, 699 Kč

Deichmann, 699 Kč

Zara, 999 Kč

Barevná exploze i metalické odlesky

Pokud si potrpíte na jednobarevné outfity, otevírá se před vámi nový prostor, jak rozbít stereotyp teniskami. Výrazným prvkem sezony je totiž i široká paleta barev. Zkuste vplout třeba do výrazné žluté, která zažívá svou módní renesanci. A jestliže si na barvy nepotrpíte, můžete vsadit na některý metalický model. 

Converse, info o ceně na prodejně

Converse, info o ceně na prodejně

Aldo, 1699 Kč

Aldo, 1699 Kč

Guess, Bibloo 2799 Kč

Guess, Bibloo 2799 Kč

Vagabond, 1890 Kč

Deichmann, 699 Kč

Každý den jinak...

Obouváte-li "kecky" k sukním nebo šatům, zkuste z nich vytáhnout tkaničky a na jejich místo navléknětě saténovou stuhu. Uvidíte, jak se promění k nepoznání. Nebo si rovnou pořiďte ozdoby od barevných bambulek přes srdíčka a perlové aplikace, které si budete moci navlékat podle nálady.