Přejít k hlavnímu obsahu

Tyto 3 letní účesy okamžitě dodají vašim vlasům objem. Nosí je Heidy Klum nebo Lucy Hale

Info ikona
Vlasy

Hledáte vzdušný, lehký letní střih, který také zajistí větší objem? Pak se nechte inspirovat těmito třemi účesy celebrit

Pokud jde o účesy, rádi se necháme inspirovat hvězdami. Koneckonců, ženské celebrity jsou vždy aktuální svou hřívou – pravidelně mění svůj vzhled, aby odpovídaly sezóně a inspirují nás znovu a znovu. Tentokrát existují tři skvělé účesy na léto, které vizuálně poskytují větší objem, dokonce i když máte slabé vlasy. A od koho se inspirujeme? Jsou zde herečka Lucy Hale, Zoe Kravitz a modelka Heidi Klum.

Heidi Klum

Heidi Klum nám v jednom ze svých nejnovějších videí na Instagramu ukazuje, jak můžete v letních měsících zajistit, aby dlouhá a hladká hříva vypadala objemně. Dlouhé vlasy, potom lehce sestříhané a nakonec ofina úžasně ohraničuje obličej a dodává vlasům okamžitou plnost. Tip: Pokud vám samotná ofina nestačí, můžete si pomoci kulmou a vykouzlit jemné plážové vlny.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Žádný objem, ale žádná práce – Zoë Kravitz

Tenhle účes vám nepomůže udělat objem, ale  dojem určitě! Tedy pokud chcete nechat vyniknout svoji tvář. Zvolte na léto krátký sestřih. Krátký účes je skutečnou klasikou a je opět jedním z nejžhavějších účesů tohoto roku. Pokud nemáte dost odvahy, vyzkoušejte alespoň copánky, které dají vyniknout vašm očím a celkově obličeji a starost o ně je téměř nulová!

 

Ani krátké, ani dlouhé

Lucy Hale je známá svými krásnými účesy. Aby to nebylo nudné, 31letá herečka pravidelně mění střih a barvu vlasů. Rozhodla se tedy pro teplejší měsíce zvolit rovný delší mikádo v načervenalé blond. Skvělá věc na tomto účesu: Délka téměř po ramena je perfektní délka pro každého, kdo si nemůže - nebo nechce - vybrat mezi krátkými a dlouhými vlasy. Účes navíc v teplých letních dnech poskytuje v každém okamžiku větší objem a plnost. Nezáleží na tom, zda jej nosíte rovný, zvlněný, s ofinou nebo bez ofiny.