Přejít k hlavnímu obsahu

Probuďte pleť! Nyní potřebuje hlavně kolagen

Jarní únava není jen nedostatek energie, nechuť k práci, slabost a potřeba spánku. Může se projevit i na stavu naší pleti. Revitalizujte ji. Právě teď je na to nejvhodnější čas!

Během zimy zapomínáme nejen na zvýšenou péči, ale například i na dostatečný pitný režim a správnou výživu. Následkem toho ztrácí pleť vitalitu i zdravý lesk. Rychlým řešením, jak tyto neduhy napravit a nechat pleť opět zazářit, je podpořit tvorbu kolagenu.

Kolagenová vlákna se totiž v pleti starají hned o několik věcí. Fungují jako manažeři pevnosti, pružnosti a zabraňují tvorbě vrásek. Také zamezují tvorbě akné či černých teček.

Kolagen můžete pleti dodávat v hydrolyzované podobě. My máme vyzkoušený například Inca Collagen, který obsahuje 3000 mg účinné látky.

kolagen

Bonus navíc? Krásné vlasy a nehty

Užívání kolagenu ale nepoznáte jen na stavu vaší pleti, ale i na vlasech a nehtech. I těm totiž střídání studeného prostředí a vytopených místností škodí. Vlasy se v tomto důsledku vysušují a lámou, nehty se zatrhávají a dokonce se mohou odlupovat jejich vrstvy.

Již po krátké době pravidelného užívání hydrolyzovaného kolagenu se  vlasy i nehty posílí, přestanou se třepit a péči vám oplatí krásným leskem. Vaše kštice se navíc blýskne v super objemu.

Náš tip: Inca Collagen je možné nyní koupit levněji. Stačí zadat k objednávce přes web www.incacollagen.cz slevový kód C01000666 a dokončit objednávku. Získáte slevu 140 Kč, dopravu zdarma a dárek v podobě měsíčního balení vitaminu C navíc.