Přejít k hlavnímu obsahu

Přírodní pomocníci, které je dobré mít po ruce

Info ikona
Goodin

Nošení roušky nebo časté mytí rukou může způsobit, že pleť bude namáhanější a citlivější. Naštěstí dnes máme mnoho způsobů, jak těmto problémům předejít nebo je minimalizovat.

V tomto období je potřeba nezapomínat, že celá pokožka obličeje pod rouškou i na rukou potřebuje intenzivní, ale zároveň maximálně šetrnou péči. Rty bývají mnohem rychleji vysušené a popraskané, pleť vyžaduje zvýšenou hydrataci s prebiotiky a ruce zase neustálou čistotu.

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kosmetické pomocníky, které můžete nosit vždy ve své kabelce. Tyto kosmetické produkty navíc obsahují výtažky z aloe vera či jiných přírodních zdrojů, aby na pokožce byly co nejpříjemnější.

Astrid balzám na rty s aloe vera

Suchým a citlivým rtům je potřeba neustále dodávat potřebnou hydrataci. Tento hydratační balzám na rty od značky Astrid intenzivně pečuje a chrání rty. Navíc v kombinaci s blahodárnými účinky aloe vera zanechá vaše rty krásně jemné a vláčné. V kabelce je takový balzám nezbytnost!

Info ikona
Astrid

Čisticí gel na ruce Indulona

Kvůli zvýšené hygieně – častému mytí a dezinfekci rukou – doporučujeme s sebou vždy mít nový gel na ruce značky Indulona s příjemnou vůní mošusu. Čisticí gel na ruce je určený pro rychlé a efektivní čištění rukou bez použití mýdla a vody. O to se postará složení s vysokým obsahem alkoholu (65 %), který tak pomáhá odstranit nečistoty, osvěžit pokožku a chránit oblast rukou. Přítomnost aloe vera také zaručí uklidňující a hydratační vlastnosti. K dostání je jak v kapesní verzi, tak v 500ml balení.

Info ikona
Indulona

Bioten hydratační krém s kdoulí a prebiotiky

Minimálně ráno i večer je vhodné pleti dodat hydrataci a prebiotika, která pomáhají udržet rovnováhu pokožky a podporují její zdravý vzhled. Hydratační gel-krém Skin Moisture s kdoulí obsahuje 88 % ingrediencí přírodního původu a nabízí vaší pleti účinnou, dlouhodobou hydrataci. Těšit se tak můžete na vláčný a na dotek jemný obličej bez mastného filmu.

Info ikona
Bioten

Goodin veganská kosmetika, která pečuje o pleť i planetu

Poselstvím izraelské značky Goodin je nejen péče o pleť. Nejde jí totiž jen o to, co je uvnitř. Kromě 100% veganského složení v sobě tyhle zodpovědné Goodin lahvičky skrývají také péči o planetu (obaly jsou vyrobené z recyklovatelného plastu a “zodpovědných” papírových krabic), lásku ke zvířatům (netestováno na zvířatech) a korektní přístup k lesům (za každý zakoupený produkt je přispíváno na zalesnění). A takové kosmetické parťáky své kosmetické skříňce prostě chcete mít. 

Info ikona
Goodin