Přejít k hlavnímu obsahu

Připravte pleť na příchod jara. S cukrovými scruby to jde snadno!

Připravte pleť na příchod jara. S cukrovými scruby to jde snadno!

Dost bylo promrzlým dnům, je na čase začít vítat jaro! Věřte, že vaše pleť ocení příchod teplého počasí stejně jako vy. Přečtěte si, jak se zbavit suché a mdlé pleti a dodat jí zdravý, rozzářený vzhled.

Jelikož je jaro obdobím celkové obnovy, je na čase dopřát unavené pleti speciální péči v podobě vhodného scrubu. Než se do exfoliace pustíte, přiblížíme vám, jak celý proces funguje a čemu byste se měla vyhnout. Při použití scrubu dochází k obrušování odumřelých kožních buněk z povrchu pokožky a výsledkem je obnovená a na dotek jemná pleť. Pokud se zaměříme na to, jak často scrub používat, záleží především na typu vaší pleti. Obecně se však doporučuje exfoliace maximálně třikrát do týdne.

Jste připravena vyzkoušet jeden ze Smooth Sugars scrubů? Vyberte si ze třech druhů sladkých pomocníků od L´Oreal Paris. Základ všech je tvořen jedinečnou kombinací třech přírodních cukrů pro účinnou, ale zároveň šetrnou exfoliaci. Kromě toho je můžete použít také na rty k jejich zjemnění a vyhlazení.

GLOW SCRUB k rozjasnění pleti

Složení obohacené o hroznový olej plný vitaminu E, známý svou schopností projasnit pleť, a další ingredience jako jsou tradiční monoï olej původem z Tahiti a prášek z acai bobulí pleť hydratuje a navrací ji uhlazenou a na pohled zdravou texturu.

CLEAR SCRUB k odstranění černých teček

Hvězdnou ingrediencí Smooth sugars cukového scrubu jsou semínka kiwi, která v kombinaci s mátovým olejem a citronovým esenciálním olejem dokonale vyčistí póry a zbaví pleť nedokonalostí. Lehká, svěží textura se při kontaktu s pletí rozehřeje, čímž dochází ještě ke znásobení účinnosti scrubu.

NOURISH SCRUB pro vyhlazení a výživu pleti

Kakaové máslo je bohaté na esenciální mastné kyseliny a nejenže zklidňuje suchou pleť, navíc dodává Smooth sugars scrubu sametově jemnou texturu a nezaměnitelnou čokoládovou vůni. Kokosový olej a kakaová zrna pleť vyživují a zbavují odumřelých kožních buněk.