Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete mít americký úsměv? Víme, jak na něj!

Chcete mít americký úsměv? Víme, jak na něj!

Mít zuby po vzoru Hollywoodských celebrit rozhodně není nedosažitelné. Předpokladem je pravidelná péče, jejich čištění kvalitním zubním kartáčkem a pastou, používání zubní nitě nebo sprchy a samozřejmě i pravidelná péče dentálního hygienika a zubaře, kteří udrží vaše zuby ve zdraví a pomohou zamezit vzniku kazů. Zbytek už můžete nechat na specialistech, kteří srovnají nedokonalosti a dodají zubům zářivou bílou barvu!

Doba jde rychle dopředu a to, co bývalo dříve nemožné, je dnes běžnou rutinou. Oproti minulosti si dnes například můžete nechat zhotovit moderní zubní korunky v počtu až 20 kusů během jediného dne! Docílíte tím nejen dokonalé bělosti vašeho chrupu, ale zároveň vyřešíte i veškeré jeho nedokonalosti. A to vám 100% zvedne sebevědomí. 

Úsměv jako z plátna kin vám už za několik hodin vykouzlí zkušení stomatologové. My například doporučujeme pražskou kliniku Brandeis Clinic, která představuje nejlépe vybavené soukromé pracoviště estetické stomatologie v České republice. Klinika využívá pouze nejpokročilejších dostupných zařízení a materiálů, přičemž její ceny jsou srovnatelné s jinými dobrými klinikami estetické stomatologie v Praze.  

Nechte to na korunkách

Zubní náhrady se na klinice zhotovují z disilikátové keramiky, která má vynikající estetické vlastnosti a několikanásobně delší životnost než živcová keramika. Klinika disponuje dvěma roboty CEREC©, které vyrobí zubní náhrady na základě 3D snímku pacientova chrupu. Díky tomu pak korunky plně respektují skus, v ústech nijak nevadí a příliš se nenamáhají. Během jedné návštěvy Brandeis Clinic můžete získat až dvě desítky bezbolestně aplikovaných korunek, vyhnete se tedy nošení nevzhledné prozatímní náhrady.  Také doladění odstínu s vedlejšími zuby je mnohem snadnější, než když korunky vyrábí vzdálená laboratoř.  

Krásné zuby na splátky

K lepšímu vzhledu vašich zubů pomůže i nahrazení amalgámových plomb keramickými výplněmi, vybělení zubů až o 9 odstínů, srovnání zubů 5 typy rovnátek či zhotovení fazet. Běžné jsou tu také náhrady chybějících zubů zubními implantáty, extrakce zubů, bělení zubů a vysoce profesionální dentální hygiena. Pracovníci kliniky dokážou svým klientům připravit ošetření „na míru“, které je dostupné i na splátky. Patentované technologie a více než 10 000 ošetřených pacientů jsou zárukou skvělého výsledku i pro vás. 

Jistě uvítáte, že úvodní konzultace jsou tu do odvolání zdarma. Pokud byste chtěli udělat krok naproti k dokonalému úsměvu, začněte zde.

Chcete mít americký úsměv? Víme, jak na něj!