Přejít k hlavnímu obsahu

Testujte a ochutnávejte nové produkty jako první

Komerční článek - Gurmánská novinka pro všechny mlsné jazýčky, kterým nechybí odvaha zkoušet nové věci. Testujte a ochutnávejte potraviny z brandnooz boxu.

Propagace značky brandnooz.
Svetzeny.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Do Česka přichází novinka pro všechny gurmány, kteří rádi objevují nové chutě. Chcete obohatit svůj jídelníček a ušetřit při nákupu potravin? Zapojte se do testování produktových novinek oblíbených značek. brandnooz box je zelenobílá krabice, která ukrývá potraviny, na kterých si pochutnáte každý den. Najdete v něm vše, na co máte chuť: od pikantního po sladké, od snídaně přes malou svačinku až po večeři pro přátele. V brandnooz boxu zkrátka najdete od každého něco, pro každou příležitost a od každé chutě.

Nabídka pro každého

Vybrat si můžete z různých druhů předplatného přesně podle svých potřeb a možností. Nezávazně můžete jednorázově objednat box na zkoušku za 279 Kč nebo si vybrat roční předplatné, u kterého zaplatíte každý měsíc 199 Kč. Co je na tom skvělé? Každý brandnooz box obsahuje produktové novinky v minimální hodnotě 330 Kč. Oproti nákupu v obchodě tak ušetříte podle druhu předplatného až 131 Kč. Pouze do 31. prosince si lze na stránkách www.brandnooz.cz zajistit tzv. otevřené předplatné „Spolu“ za zaváděcí cenu 199 Kč, která vás provází po celou dobu předplatného. To není nijak časově omezeno a lze jej kdykoli ukončit. Produkty vám přijdou každý měsíc až domů, doručení je zdarma. Svůj první brandnooz box si můžete objednat v průběhu celého prosince. Součástí balíčku je i aktuální vydání časopisu Apetit. Další nezbytné informace najdete na www.brandnooz.cz.

brandnooz

(ilustrační foto: brandnooz box červen 2013, Německo)

Novinky pro odvážné gurmety

brandnooz.cz je portál s novinkami, které se objevují na trhu potravin. Registrovaní uživatelé se účastní pravidelných ochutnávek nových produktů v pohodlí svého domova a následně produkty na portálu hodnotí, komentují a doporučují dalším uživatelům. Registrace je bezplatná. Člen brandnooz komunity, tzv. noozie, může dokonce vybrané produkty zkoušet zdarma.