Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 26.prosince do 1.ledna: Lvi si užijí pozornost okolí a Štíři budou plánovat budoucnost

Prožíváme nejhezčí sváteční dny roku, který se brzy uzavře. Jaké budou? Většině z nás hvězdy radí odpočívat a nestresovat se tím, co nás po Novém roce čeká. Snažme se být v souladu sami se sebou, myslet pozitivně a obklopit se lidmi, s nimiž je nám dobře.

Beran

Silvestrovské oslavy pro vás budou letos hodně veselé. Dejte si ale pozor na přemíru alkoholu a vydatného jídla, mohly by se pak přihlásit trávicí problémy. Mezi novoroční předsevzetí byste měli zařadit i pravidelnou relaxaci a odpočinek. Buďte na sebe vlídnější.

Býk

Tento týden se vám bude dařit, na co sáhnete. Milujete přítomnost svých blízkých a tu si teď užíváte plnými doušky. Nic neřešte, odpočívejte a snažte se hodně chodit do přírody. Tam načerpáte energii do dalších náročnějších dní.

Velký horoskop na rok 2023 pro každé znamení zvěrokruhu: Berani se stanou lepšími lidmi, Střelce čeká úspěch

Rok 2023 je konečně na blízku a my se máme na co těšit. Nový rok nám přináší příležitost uvést věci do správných kolejí, a to od stanovení nových cílů až po zamyšlení se nad těmi starými a pomůže nám se vypořádat s událostmi, které nás v minulosti potkali.
svetzeny.cz

Blíženci

Vánoce vás sice finančně vyčerpaly, ale netrapte se tím, všechno ustojíte. Tento týden se snažte obklopovat se pozitivními lidmi, kteří vám spraví náladu. Pokud možno v jejich přítomnosti oslavte i silvestra. Bude to skvělý vstup do nového roku.   

Rak

Dopřejte si konečně trochu odpočinku, teď už můžete. Jinak se brzy přihlásí bolesti hlavy nebo zad. Konec roku využijte k naplánování důležitých kroků, kterým se v blízké budoucnosti nevyhnete. Půjde nejen o pracovní, ale i osobní změny.

Lev

Cítíte se skvěle, jak po psychické, tak i fyzické stránce, Vánoce pro vás byly požehnáním. Využijte příznivé konstelace ve svůj prospěch a pořádně si užijte chválu a pozornost okolí. Dobře se budete cítit ve větší společnosti lidí, kteří vám rozumí.

S Býky jednejte přímo, Štírům se naoko braňte: Jak ho nejlépe svést podle znamení zvěrokruhu

Umění svádět je staré jako lidstvo samo. A pokud víte, kdy se objekt vaší touhy narodil, půjde vám to ještě o trochu lépe. Protože to, co funguje na Berana, nemusí zabírat na Blížence nebo Kozoroha.
svetzeny.cz

Panna

Jste na roztrhání. Nejraději byste se viděli s každým, koho máte rádi. Všechno ale nestihnete, vždyť se můžete vidět i začátkem nového roku. Koncem týdne vás čeká vyřešení problému v rodině, který vás už dlouho trápí. Silvestra pak prožijete v klidu a pohodě.

Váhy

Vezměte brusle nebo plavky a vyrazte na kluziště nebo do bazénu za sportem. Nebo se jen jděte projít. Prospějte to vaší mysli i tělu. Skoncujte s vánočními dobrotami, jinak byste mohli brzy litovat, že se nevejdete do oblíbených kalhot.   

Štír

Neshody s partnerem mohou v závěru roku vrcholit. Zkuste si promluvit bez emocí a v klidu a snažte se vidět situaci i jeho očima. Dobře se budete cítit i o samotě, kdy budete mít možnost přemýšlet o dalších plánech do budoucna.

Kvíz: Ověřte si své znalosti. Test z biologie by měl zvládnout každý absolvent 8. ročníku základní školy

Co se vrátit na základní školu a procvičit si znalosti z bilogie člověka? Připravili jsme pro vás test z učiva pro osmáky. Zjistěte, jak jste na tom a připomeňte si základní fakta o lidském těle. Může se vám to hodit.
svetzeny.cz

Střelec

Možná se cítíte smutně, protože jste se o Vánocích pro své blízké rozkrájeli na kostičky, ale oni to neocenili. Berte to jako poučení pro příště. Říkejte si ostatním o pomoc a nepřehánějte to s péčí o ně. Začněte konečně sami sebe dávat na první místo.  

Kozoroh

Tento týden se řiďte heslem „s upřímností nejdál dojdeš“. Jenom čestné jednání a otevřenost vám totiž mohou zachránit přátelství, jehož krach je na spadnutí. A byla by to škoda, neboť byste přišli o velmi dobrého přítele.

Vodnář

Podpořte v těchto dnech svou imunitu. Kolem vás všichni lehají s virózami a hrozí, že byste silvestra strávili v posteli s teplotou. Pořádně se oblékejte, i když je venku docela teplo a dbejte na odpočinek. Stres vašeho tělo velmi vyčerpává.

Ryby

Přestaňte myslet na to, co vás čeká v práci po Novém roce. Řešte věci teprve tehdy, až přijdou. Tento týden se snažte omezit i čas strávený na sociálních sítích a na internetu. Ve volných chvílích si radši otevřete knížku nebo se věnujte činnostem, které máte rádi.  

 

Zdroj článku