Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 16. do 22. ledna: Býci budou plni energie, Střelce čekají zdravotní potíže

Máme tu další lednový týden, který někomu přinese šťastné chvíle, jinému pořádně zamotá hlavu. Ať už vás potká cokoli, snažte se myslet pozitivně a vzít si ze všeho spíše to dobré. Co čeká právě na vás? Nahlédněte s námi do našeho horoskopu.

Beran

V těchto dnech se naplno ukáže, že máte diplomatické schopnosti. Podaří se vám totiž vybruslit z nepříjemné situace, a to díky vašemu charisma a konverzačním dovednostem. Budete se cítit sebejistě, což zvýší i vaši atraktivitu a zájem opačného pohlaví.   

Býk

Vaše pozitivní energie bude nakažlivá. Užívejte si, že se vám daří, choďte do společnosti a v navazování nových kontaktů se nedržte zpátky. Pozor si ale dejte na své zdraví. Vyvrknutý kotník nebo naražená ruka by mohly být výsledkem vaší nešikovnosti.

Blíženci

Největším problémem se pro vás může stát ztráta sebedůvěry. Máte zřejmě moc času přemýšlet nad maličkostmi. Nevěnujte pozornost vašim černým myšlenkám a pracujte, budujte kariéru a věnujte se přátelům či lásce. Zaměstnejte svůj mozek do té míry, aby už na splíny neměl čas.

Mohlo by se vám líbit

Proč vám vztahy nevychází dle astrologie: Štíři své partnery sekýrují, Vodnáři se neumějí chovat zodpovědně

Zamýšleli jste se poslední dobou nad tím, proč vám vztahy nevycházejí? Možná by vám odpověď mohla poskytnout astrologie, která má za to, že každé znamení zvěrokruhu chybuje ve vztazích specifickým způsobem. Na čem ztroskotáváte vy?
svetzeny.cz

Rak

Chodíte od ničeho k ničemu a nic neuděláte pořádně. Jediné, co vám jde v těchto dnech opravdu dobře, jsou výmluvy, obzvláště když musíte vysvětlovat, proč vaše práce ještě není hotová. A nejen v zaměstnání, i doma. Seberte síly a začněte něco dělat.

Lev

Pokud pomýšlíte na zpestření svého milostného života, dejte si pozor. Milenec by vám mohl sice přinést krátkodobý pocit štěstí, ale v sázce je víc, než si možná uvědomujete. Zaměřte se sami na sebe, věnujte se tomu, co vás baví. Koncem týdne se zlepší vaše finanční situace i nálada.

Panna

Právě teď je správná doba na doplnění šatníku a nový účes. Nemusíte utratit ani moc peněz, stačí pár doplňků a drobností, které vám dodají ten správný šmrnc. Udělejte si jeden den pro sebe a dopřejte si také návštěvu kosmetiky, pedikúry a zajděte s kamarádkou na kávu a dortík.

Mohlo by se vám líbit

Neřesti podle horoskopu: Štíři a Střelci milují zakázané zálety, Býci každému závidí

Snad každý člověk má nějakou tu neřest nebo nešvar, který ho provází životem. Ať je to kouření cigaret, pojídání sladkostí, cvakání propiskou nebo lhaní či závist. Každý má nějaký nešvar. Jak se na to dívá právě vaše znamení?
svetzeny.cz

Váhy

Pracovně se vám v těchto dnech daří na jedničku, ale pozor, můžete již brzy pocítit velkou únavu. Nepřepínejte se. Je skvělé, že vás nadřízení chválí, ale nenechte si na svá bedra naložit víc, než je zdrávo. Víkend bude ve znamení příjemné návštěvy nebo posezení s přáteli.

Štír

Váš partnerský vztah je jako na houpačce. Zkuste být trošku trpělivější a tolerantní a dejte šanci svému protějšku. Vaše názory nemusí být vždycky ty nejlepší. Naplánujte si celý den nebo alespoň večer jen sami pro sebe a zkuste si o problémech promluvit.

Střelec

Tento týden může přinést drobné zdravotní potíže. Bolesti zubů, zad nebo migrény sice vyřeší prášek proti bolesti, ale neodstraní příčinu potíží. Nepodceňujte zdánlivé banality a raději zajděte včas k lékaři. Zjistěte si také, jak vám mohou pomoci bylinky a nezapomeňte více odpočívat.

Mohlo by se vám líbit

S Býky jednejte přímo, Štírům se naoko braňte: Jak ho nejlépe svést podle znamení zvěrokruhu

Umění svádět je staré jako lidstvo samo. A pokud víte, kdy se objekt vaší touhy narodil, půjde vám to ještě o trochu lépe. Protože to, co funguje na Berana, nemusí zabírat na Blížence nebo Kozoroha.
svetzeny.cz

Kozoroh

Pokuste se ve svém okolí vyhnout lidem, které z nějakého důvodu nemáte ráda, nebo vám jsou nesympatičtí. Mohlo by se totiž stát, že mezi vámi vznikne nepříjemný, otevřený konflikt, který by vám mohl v budoucnu uškodit.

Vodnář

Zkuste se nenervovat tím, co se děje ve společnosti. Věci, které sami nemůžete ovlivnit, prostě vezměte jako fakt a smiřte se s nimi. Každý má právo na svůj názor, i vaši blízcí. Nenechte si otrávit vztahy v rodině hádkami o to, kdo bude naším příštím prezidentem.

Ryby

Měli byste se přestat vymlouvat na nedostatek času a konečně začít pracovat na zlepšení své fyzičky. Začněte třeba procházkami v přírodě, prospěje vám i jízda na kole. V popředí vašeho zájmu je rodina a péče o ostatní, ale myslete také na sebe a své zdraví.

Zdroj článku