Přejít k hlavnímu obsahu

Vyhrajte zahradní gril - je to překvapivě jednoduché a získat můžete i další ceny

Info ikona
szif

Jak si v září zavzpomínat na léto? Třeba tím, že si něco ugrilujeme! Zkoušeli jste dát na gril také zeleninu? Poradíme, jak na to. Také vám prozradíme, s jakými neduhy nám mohou pomoct jednotlivé druhy zeleniny. A pořád ještě se můžete zúčastnit soutěže „Vyhrajte léto na grilu“, kde je ve hře zahradní plynový gril a řada dalších cen. Co pro to udělat? Stačí koupit 3 výrobky s nějakou značkou kvality na obalu, jako jsou Klasa, Regionální potravina, Bio „zebra“ a EU „Bio list“. Soutěžíme do 12. září.

Začínáme grilovat aneb Jak vyhrát zahradní gril?

Jestli ještě žádný gril nevlastníte nebo pokud byste uvítali ještě jeden, zkuste ho vyhrát v soutěži „Vyhrajte léto na grilu“. Sledujte v obchodech na výrobcích, jaké z nich se pyšní některou ze značek kvality (Klasa, Regionální potravina, Bio „zebra“ a EU „Bio list“). Tato loga totiž mají pouze ty produkty, které splnily náročné požadavky na kvalitu. Co dělat dál?

  • Vyberte si třeba jen 3, které vás něčím zaujaly, nebo je máte rádi. 
  • Pečlivě si od nich schovejte účtenku.
  • Zaregistrujte se / přihlaste se na webu Akademiekvality.cz, kde vyplníte potřebné údaje.

Ve hře je zahradní plynový gril Fieldman FZG3003. Dalšími výhrami jsou MEVA Piknik party gril GP18002 a set grilovacího náčiní. Jenom pozor, soutěž končí 12. září.

Info ikona
akademie kvality

Jak se zúčastnit soutěže?

Zapojení do spotřebitelské soutěže „Vyhrajte léto na grilu“ je naprosto jednoduché. Může se zúčastnit každý, kdo zakoupí jakékoliv 3 potravinářské výrobky s některým z těchto log kvality: Klasa, Regionální potravina, Bio „zebra“ anebo EU „Bio list“. Výběr i cena potravin je naprosto libovolná. Důležité je nezapomenout v obchodě elektronickou účtenku, která je právě vstupenkou do soutěže. Poté je třeba se zaregistrovat/přihlásit na webu Akademiekvality.cz, kde účastník vyplní potřebné údaje včetně celkové ceny za nákup, jeho datum a čas, 3 přesné názvy zakoupených výrobků, jejich producenta a značku kvality. Jedna účtenka rovná se jedna registrace do soutěže. Je možné se účastnit opakovaně na základě dalšího nákupu označených výrobků. Vždy je ovšem nutné uchovat si všechny soutěžní účtenky (v kopii nebo originálu).

Jaké ceny čekají na soutěžící?

Hlavním lákadlem spotřebitelské soutěže je 9 zahradních plynových grilů Fieldman FZG3030, které budou v devíti týdnech rozděleny mezi devět šťastných účastníků. Dalšími výhrami jsou Piknik párty gril GP18002 a set grilovacího náčiní. Pro každého na webu Akademie kvality je relaxační melodie ke stažení. Výhry se budou losovat každý týden. Celkem tedy devětkrát pod celou dobu trvání soutěže. Výsledky losování týdenních výher budou zveřejněny na webu www.akademiekvality.cz. Soutěž probíhá od 12. 7. 2021 do 12. 9. 2021 včetně na území České republiky.

Info ikona
akademie kvality