Přejít k hlavnímu obsahu

Nepostradatelní pomocníci pro dokonalé léto. Udělejte radost sobě nebo druhým

Léto je období přátelských sešlostí a rodinných oslav. Vždy se hodí mít po ruce něco, čím tomu druhému uděláme radost. Vybrali jsme pro vás top produkty, kterým uděláte radost každému, ať už se jedná o kolegu, rodinu nebo kamarády.

Buďte fit do plavek

D-LAB pro spalování tuků je nutrikosmetický výkonný set pro spalování tuků (2068 Kč). Přispívá ke snižování tělesné hmotnosti, zlepšuje trávení a stimuluje trávicí systém pro vyšší kalorický výdej.

www.infokrasa.cz

Info ikona
D-LAB

Proti pigmentovým skvrnám

Trápí vaši pokožku pigmentové skvrny? Právě na tento častý problém nezapomíná ani expertní francouzská dermokosmetika ACM se svoji řadou Dépiwhite. Ideálním produktem na léto je určitě Dépiwhite.M s SPF 50+, který vaši pokožku ochrání proti slunečnímu záření a díky svému patentovanému složení a účinným látkám zabrání tvorbě pigmentových skvrn.

www.drmax.cz

Info ikona
ACM

Pro maminku a její krásu

Pleťové krémové pěny Merz Spezial 50 ml obsahují kolagen a vitamín C pro pružnou pleť nebo kyselinu hyaluronovou či mořský glukosamin pro hydrataci. Farmaceutická kvalita, k dostání v každé dobré lékárně. 

www.merz-spezial.cz  

Info ikona
Merz

Pro každého, kdo chce zažít pohodové léto

Před použitím léčivého přípravku si pečlivě pročtete příbalovou informaci a o správném použití přípravku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Xyzal 5 mg potahované tablety (7 a 14 potahovaných tablet) je léčivý přípravek k perorálnímu užití. Obsahuje účinnou látku levocetirizin-dihydrochlorid. Používá se k léčbě onemocnění (příznaků) spojených s alergickou rýmou, včetně perzistující (přetrvávající) alergické rýmy a kopřivkou (urtikarie).

www.drmax.cz

Info ikona
Xyzal

Pro malé školáčky

Školní set Boho české značky Baagl obsahující ergonomický batoh s anatomicky polstrovanými zády, penál s rozvrhem a sáček na obuv a doplňky. 

www.baagl.cz 

Info ikona
baagl.cz

Pro mlsné jazýčky

Roku Gin je japonský řemeslný gin (0,7 l, 729 Kč), který v sobě snoubí šest bylin – sakuru, japonské čaje, pepř a yuzu. Vyniká svou jemnou a bohatou chutí. 

www.bartidashop.cz 

Info ikona
Roku Gin