Přejít k hlavnímu obsahu

Mějte všechny možnosti na dosah. Huawei Petal Search otevírá cestu k milionům aplikací

Zábava, vzdělání, komunikace, nakupování či hry – svět aplikací představuje nekonečné pole možností. Abyste měli tento úchvatný svět stále po ruce, nabízí společnost Huawei vyhledávací službu Petal Search. Díky ní si snadno najdete cestu k aplikacím, obrázkům či zprávám, a to přímo z domovské obrazovky vašeho zařízení. To vše samozřejmě při zachování těch nejvyšších bezpečnostních standardů.

Vyhledejte aplikaci během vteřiny

AppGallery, oficiální platforma pro distribuci aplikací pro zařízení Huawei, je skutečnou zásobárnou možností pro váš smartphone. Nabízí aplikace rozdělené do celkem 18 kategorií, které zahrnují všechny potřeby spotřebitelů – od zábavy přes vzdělávání až po podnikání. Zkrátka k jakémukoliv druhu obsahu budete mít kratší cestu díky snadnému vyhledávání s Huawei Petal Search. 

Nový vyhledávací nástroj poskytuje uživatelům komplexní servis potřebný ke kvalitnímu vyhledávání, ať už jde o zprávy, aplikace, či třeba obrázky. Petal Search byl vytvořen ve spolupráci s předními světovými a evropskými vyhledávači, včetně společností Qwant a Yandex, aby splňoval ty nejvyšší požadavky trhu. Cílem bylo poskytnout inovativní, rozmanité a bezpečné vyhledávání.

Virtuální obchod Huawei AppGallery je rovněž ideálním místem pro objevování populárních aplikací a her. Čeká zde na vás exkluzivní obsah a dárky na uvítanou, speciální herní události, soutěže, losování o ceny a odměny pro uživatele AppGallery. Ať už nejraději trávíte svůj volný čas hraním, cvičením, nakupováním nebo učením se, na AppGallery si pokaždé najdete to své.

Upgradujte telefon bez ztráty dat

Přechod ze starého smartphonu na nový může přinést spoustu starostí. I když existuje řada návodů, jak tento neoblíbený proces učinit efektivním, už jen pomyšlení na ztrátu dat, fotografií nebo kontaktů nahání hrůzu. Obvykle se v tomto případě spoléháme na nástroje třetích stran, u nichž však zabere spoustu času pouhý výběr dat, která chceme uložit. A to je ještě potřeba zvolit nejlepší způsob jejich přenosu a ten nakonec zprocesovat. 

Jelikož jsou chytré telefony běžnou součástí našeho každodenního života, kterou využíváme při práci, učení, nakupování, čtení a všem, co si jen dokážeme představit, roste rapidně potřeba chránit důležitá data a soukromé informace, které jsme v našich zařízeních uchovali. Naštěstí existuje funkce Huawei Phone Clone, která umožní snadno „naklonovat“ telefon a přemístit data všech operačních systémů během okamžiku.

Phone Clone od Huawei funguje jednoduše nastavením hotspotu WLAN pro přesun peer-to-peer dat, která se přímo přenášejí ze starého telefonu do nového bez nutnosti využití datového kabelu nebo síťového připojení. To činí celý proces neuvěřitelně rychlým a zároveň jednoduchým a bezproblémovým.

Ochrana soukromí na prvním místě

Je jedno, jak nejčastěji využíváte svůj telefon – Huawei vždy poskytuje maximální možnou úroveň zabezpečení dat. Zde je několik důkazů.

Ekosystém Huawei Mobile Services (HMS) zavedl lokální datová úložiště v šesti regionálních střediscích a 15 datových centrech po celém světě. V souladu s politikou distribuce a nasazování lokalizovaných služeb jsou osobní informace šifrovány a uloženy pouze v oblasti, kde se uživatel vyskytuje. Kromě toho jsou citlivé osobní údaje zpracovávány přímo v zařízení a uživatelé Huawei tak mají plnou kontrolu nad svými osobními daty.

Vyhledávání aplikací nebylo nikdy snadnější

Společnost Huawei vytvořila v rámci neustálého vylepšování svých služeb také Petal Search, vyhledávač informací i aplikací. Díky partnerství s předními světovými a evropskými vyhledávači jako Qwant a Yandex je proces vyhledávání ještě spolehlivější a rozmanitější.

Funguje to úplně stejně, jako když vyhledáváte informace na internetu. Petal Search rovněž využívá svých obchodních partnerství a zdrojů společnosti Huawei k poskytování aktuálních informací, agregačních aplikací, zpráv, filmů, hudby, obrázků a mnoho dalšího.

Aby byly zajištěny nejvyšší standardy bezpečnosti pro uživatele Huawei, spojuje Petal Search ty nejlepší prvky bezpečnostní technologie. Nový vyhledávací nástroj otevírá uživatelům Huawei cestu k milionu aplikací, a to přímo z domovské obrazovky zařízení Huawei.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku