Přejít k hlavnímu obsahu

Léto začíná! Co vám nesmí chybět v povinné výbavě?

Léto je tady a my vám přinášíme seznam produktů, které by vám neměly chybět. Prozkoumejte, co chybí ve vašem nákupním seznamu a vyberte si něco, co vám udělá radost a vykouzlí úsměv na tváři.

K létu neodmyslitelně patří nejen drinky a zábava, ale také potřeba mít zdravou pleť, netrpět alergiemi a tak dále. Sepsali jsme pro vás seznam produktů, které jsou letním "must have": 

Zdravé vlasy, nehty i pleť je základ

Merz Spezial Dražé (60 drg., 295 Kč) je vědecky vyvinutý doplněk stravy. Obsahuje vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů a dalších živin pro pleť, vlasy a nehty. K dostání v každé dobré lékárně. 

www.merz-spezial.cz 

Info ikona
Destin Pharma

Pro zářivý úsměv

Stop zubnímu kazu! elmex® Gelée dentální gel (25 g) je léčivý přípravek k použití v dutině ústní. Je určen pro prevenci zubního kazu, léčbu počínajícího zubního kazu a ošetření citlivých zubů. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. 

www.elmex.cz

Info ikona
Elmex

Hloubkově čistá pleť

RECLAR Peeler je super pomocník (3890 Kč)! Ultrazvukový peeling čistí pleť do hloubky, modré světlo hojí její nedokonalosti a červené světlo ji omlazuje. Pomocí galvanizace zapracuje peeler jakoukoli pečující kosmetiku hluboko do pokožky, a zvýší tak její efekt. 

www.reclar.cz

Info ikona
Reclar

Pryč s pomerančovou kůží

GUAM HUBNOUCÍ KÚRA PROTI CELULITIDĚ! Domácí komplexní kúra GUAM proti té nejzarytější celulitidě. Obsahuje bahenní zábal a krém s mořskou řasou. Metoda FIR (vzdálené infračervené záření) podporuje kožní mikrocirkulaci. 

www.deadiacosmetics.cz

Info ikona
deadiacosmetics

Pro výstavní nohy do sandálů

Mějte hezké nožky na léto! Excilor® je účinné řešení proti plísňové infekci nehtů, které díky své unikátní TransActive technologii lépe a rychleji penetruje do nehtu a působí tak ihned v místě problému. Stačí jedna minuta denně a váš problém je vyřešen! 

Před použitím zdravotnického prostředku si přečtěte návod na použití.

www.drmax.cz

Info ikona
MagnaPharm

Letní drink nesmí chybět

Amundsen Lemonade Malina aneb objevte u grilování svůj šestý smysl s křišťálově čistou vodkou v kombinaci s malinami a limonádou (199,90 Kč)! Smíchejte led, vodku, sodu a malinový sirup. 

www.amundsen.cz

Info ikona
Amundsen