Přejít k hlavnímu obsahu

Jde se k vodě aneb co vám nesmí chybět v plážové tašce

Léto je tady a s ním je spojené koupání, opalování se a zábava. Už se všichni těšíme až vyrazíme k vodě a užijeme si volné odpoledne s přáteli nebo rodinou. Svět ženy si pro vás připravil seznam věcí, které by vám rozhodně neměly chybět ve vaší plážové tašce!

Něco dobrého k pití 

Objevte novou Coca-Cola Zero Sugar – Ta vás dostane svou lahodnější, jemnější a více osvěžující chutí, a to stále bez cukru a kalorií.

www.coca-cola.cz

Info ikona
Coca Cola Zero

Něco pro zdravou pleť

Ionizační sprej RECLAR ION MIST 24h (1399 Kč) je dokonalý společník nejen do horkého počasí. Pleť hydratuje, osvěží a ochrání před vnějšími vlivy! Čistí ji UV světlem, ionizuje a zesiluje účinky krémů.

Reclar.cz

Info ikona
Reclar

Něco silnějšího (nebo pro vodáky)

Namíchejte si Captain Morgan Tiki Tonic. Legendární Captain Morgan (0,7 l, 419 Kč) v ananasovomangovém kabátu si nejlépe vychutnáte smícháním  1 dílu Captain Morgan Tiki a 3 dílů vašeho oblíbeného toniku. 

www.bartidashop.cz 

 

Info ikona
Stock Morgan

Něco dobrého a zdravého

Proteinové smoothie jahoda a mango KetoDiet báječně chutná a spolehlivě zasytí. Svému tělu dodáte porci kvalitních bílkovin a vápník pro zdravé kosti.

Ketodiet.cz

Ktg. potravina

Info ikona
Ketodiet

Něco na osvěžení 

Nealkoholická novinka Cool Rybíz a limetka (19,90 Kč) dodá šťávu vašemu létu! Všech 7 příchutí Cool nealko je tak díky alk. 0,0% obj. tím nejlepším osvěžením!

www.staropramencool.cz

Info ikona
Staropramen

Něco před koupáním

Než vyrazíte na opalovací maraton, doporučujeme vyzkoušet něco, co sjednotí vaši pokožku – ENVY Therapy® Mezo- VITABOOST C Kit jsou koncentrované ampulky 20% vitaminu C (1870 Kč)  na podporu tvorby kolagenu a sjednocení barevného tónu pleti v balení s kosmetickým nástrojem ENVY Therapy(R) Mezo Stamp. 

www.envytherapy.com 

Info ikona
Envy

Něco, co ve vás probudí léto

Wai Moment – pocit nekončícího léta vám přináší prémiová novinka – ochucená alkosoda Wai Moment. Ochutnejte tři svěží varianty a užijte si léto plnými doušky!

www.waimoment.com

Vychutnávejte zodpovědně a nesdílejte s mladšími 18 let. Určené jen pro 18+

Info ikona
Staropramen