Přejít k hlavnímu obsahu

Věk nejde zastavit: Modelka Kate Moss se vrátila k cigaretám a ukázala vrásčitou tvář bez make-upu

Info ikona
Kate Moss

Ani modelka a v minulých dobách i nejkrásnější žena světa Kate Moss (49) nedokáže zastavit stárnutí. Rok před padesátými narozeninami ukázala svoji tvář bez make-upu a fanoušky překvapila s cigaretou v ruce. Půvabnou tvářičku byste v běžném životě nejspíš nepoznali.

V mládí nádherná kráska vévodkyně z Alby: Měla 22 hrabství a nejvíce titulů na světě. Poslední chvíle strávila s manželem ve věku syna

svetzeny.cz

Kate Moss byla objevena na letišti

Kate Moss, ikona světového modelingu, se narodila 16. ledna 1974 v Londýně, a rychle se stala jednou z nejznámějších tváří módního průmyslu. Její kariéra začala v roce 1988, kdy ji objevil modelingový agent na letišti JFK v New Yorku. Od té doby se stala stálou postavou na přehlídkových molech a titulní stránkou módních časopisů po celém světě.

Během kariéry nechyběly skandály

Její zářná kariéra však byla doprovázena i kontroverzemi. V roce 2005 byla zveřejněna fotografie, na kterých se zdálo, že modelka užívá kokain. Tento skandál jí způsobil krátkodobé problémy v kariéře, ale nakonec se dokázala vzpamatovat a vrátit se do světa módy silnější než kdy předtím.

Kate Moss také známá pro svůj bohémský životní styl a vztahy s řadou slavných mužů, včetně Johnnyho Deppa a Petea Dohertyho.

Nejlepší, nejvášnivější, ale i ti nejhorší milenci: Češi zaujali překvapivé místo, Němci patří mezi lenochy

svetzeny.cz

Modelka údajně nemá jedinou plastiku

Kate Moss je známá spíše tím, že se nesnažila změnit svůj vzhled pomocí plastických chirurgických zákroků, a na rozdíl od některých jiných celebrit si uchovala svůj charakteristický vzhled. Tím, že se neuchýlila k plastickým operacím, si uchovala autenticitu a charizma, které ji učinily ikonou modelingového průmyslu. Její příklad ukazuje, že v modelingovém světě existuje místo pro různorodé vzhledy a že úspěch nemusí nutně záviset na plastických chirurgických zákrocích.

Nelichotivé fotografie s cigaretou

Kate sice stále patří mezi uznávané modelky, ovšem nejnovější fotografie bez úprav ukazují, že i americké ikony stárnou. Ostatně podívejte se sami. 

Zdroj článku