Přejít k hlavnímu obsahu

Královna Alžběta slaví 96. narozeniny: S fanoušky sdílela dosud neviděnou fotografii, kde jí jsou dva roky

Info ikona
Královna Alžběta

Přesně dnes slaví královna Alžběta své 96. narozeniny. U této příležitosti se podělila s fanoušky o fotografii, kde jsou jí teprve dva roky!

Před dnešními narozeninami královny sdílela královská rodina ve středu večer nejnovější fotografii panovnice, kde drží otěže dvěma poníkům. ‚‚Fotografie byla pořízena minulý měsíc v areálu hradu Windsor a je čtvrtou ze série fotografií zveřejněných Royal Windsor Horse Show, následuje po snímcích, které oslavily zlaté jubileum, platinové jubileum a 90. narozeniny Jejího Veličenstva. Všechno nejlepší k narozeninám Vaše Veličenstvo!,’’ stálo v příspěvku. 

Fotografie, kde jsou královně pouhé 2 roky!

U příležitosti narozenin královny byla na instagramový účet nahrána fotografie, kde jsou královně Alžběte pouhé 2 roky! ‚‚Dnes, kdy je královně 96 let, sdílíme tuto fotografii pořízenou, když jí byly 2 roky. Tehdy princezna Alžběta, byla nejstarší dcerou vévody a vévodkyně z Yorku a nikdy se neočekávalo, že se stane královnou,’’ stojí na začátku příspěvku. ‚‚Její život se změnil v roce 1936, kdy její strýc, král Edward VIII. abdikoval, její otec se stal králem Jiřím VI. a mladá princezna se stala předpokládaným dědicem. Po smutné smrti svého otce v roce 1952 se princezna Alžběta stala královnou Alžbětou II ve věku pouhých 25 let a letos slaví 70 let na trůnu - poprvé v britské historii.’’

Fanoušci si roztomilou fotografii zamilovali a tisíce lidí od časného rána přejí královně všechno nejlepší!

Královna je v té nejlepší společnosti

Ve dnech před svými narozeninami královna strávila nějaký čas se svým vnukem princem Harrym a jeho manželkou, vévodkyní Meghan ze Sussexu. ‚‚Je ve skvělé formě,’’ řekl Harry o své babičce, která v únoru prodělala COVID-19. Královna má také problémy s pohyblivostí a omezuje veřejné povinnosti poté, co loni na podzim strávila noc v nemocnici.

Zdroj: BBC News, USA Today

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.