Přejít k hlavnímu obsahu

Před a po: Proměny terasy, ale i koupelen. Luxusní bydlení není jen pro celebrity

Luxusní bydlení nemusí být pouze doménou celebrit. Stačí dobrý nápad, šikovné ruce a dechberoucí koupelna nebo krásná kuchyň jsou na světě. Podívejte se na úchvatné proměny.

Jak často lítáte na realitním obláčku a vysníváte si svůj byt či dům? Na webu Světa ženy můžete najít desítku článků, díky kterým nahlédnete do luxusního bydlení celebrit. Mramorové vany, neuvěřitelně velké kuchyně, vlastní fitness nebo kino. Ano, tohle všechno najdete v domech, které stojí desítky milionů korun. Co ale proměny zdánlivě obyčejných míst? 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Koupelnový sen

Pokud si říkáte, že s vaším bytem či domem by určitě nic udělat nešlo, můžeme vás ujistit v jedné jediné věci: není to pravda! Stačí nápad, trochu kreativního ducha a například z malé nevzhledné koupelny vykouzlíte přímo oázu klidu. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Terasa, která vás ohromí

Nikdy nic není ztraceno. To je důležitý fakt, který si musíte uvědomit, pokud chcete, aby váš byt či dům prošel rekonstrukcí, která vyrazí dech každé návštěvě, a i vám samotným. Na první pohled by se možná chtělo člověku přímo brečet, ovšem podívejte se, jak je možné předělat nevzhlednou terasu. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nic není zadarmo 

Pokud se plánujete pustit do rekonstrukce, rozhodně se vyplatí obrátit se na odborníka. Nejen, že zřejmě vymyslí nápady, které by vás ani nenapadly, má také v rukávu spoustu praktických vychytávek a tipů, které nenajdete v žádném video návodu. Když už se ale rozhodnete pustit se do práce sami, rozhodně nepodceňte přípravu a začněte sledovat profily, kde najdete mnoho rad a tipů, jak si zvelebit váš byt či dům za minimální náklady. Jak se říká, všechno jde, když se chce.